Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek fertőzés ha...

Szerintetek fertőzés ha (ameddig le tudom húzni a bőrt, még alatta) fáj a péniszem, főleg ha ülök. És egy fertőzés el tud múlni gyógyszerek nélkül, úgy ha mosom folyamatosan és fertőtlenítem?

Figyelt kérdés
Egyszer érrztem egy kèt hete maszturbàlâs utàn,ésezt azóta érzem. Kicsit fàj. Egy nap kb 2 szer. Voltam orvosnàl írt fel fàjdalomcsillapitot,de azota is érzem.
2012. aug. 29. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem túl nagyot rántottál rajat és megsérült a bőr... egy darabg hanyagold a szexet, maszturbálást stb,
2012. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én mindenképp ajánlom az orvost. De kipróbálhatod a hidrogén peroxidot is. Gyógyszertárban vény nélkül kapható, pár száz ft-os oldat. Bár előre szólok, hogy csípni fog.
2012. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A jómúltkor amikor feltéptem a bőrt a Jancsin, akkor nekem is hasonló érzésem volt, 4-5 hét, ha békén hagyod, ha nem akkor kárhozz el a pokolba' pupák! :)
2012. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél canestent. Gombára való, de ha mégsem az van, akkor sem fog ártani.
2012. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja igen,és az orvos vizeletet vett és azt mondta hogy talàlt fehérvértestet benne
2012. aug. 29. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
a vizeletben fehérvértest nem jelent jót.. már abból a szempontból hogy valami gyulladás vagy egyéb fertőzés van a szerevezetedben.. érdemes lenne kivizsgálni
2012. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!