Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagy baj, hogy még nem szőrösö...

Nagy baj, hogy még nem szőrösödök? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval novemberben leszek 13, és a kezem egyáltalán nem szőrös,a lábam is csak egy kicsit, viszont a péniszem felett már nagyon szőrös. És az baj, ha még nem volt éjszakai magömlésem, de maszturbáláskor jön már közepes mennyiségű váladék (csak átlátszó, nem teljesen fehér) ???
2012. aug. 31. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Te mondd csak! Van olyan 13 éves haverod, akinek már szőrös a karja? Én még nem láttam olyat, tehát nem baj. Az is kész csoda, hogy a lábadon már van némi szőr 13 évesen...
2012. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még csak 13 vagy majd szőrösödsz, lehet, hogy olyan leszel felnőtt korodra mint egy majom. Gondolkozz már egy kicsit, hogy lenne éjszakai magömlésed ha nappal kivered? Így nem lesz és nem törvényszerű. Illetve 13 évesen nem kell még neked sperma.
2012. aug. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülnél, ha mindenhol olyan szőrös lennél, mint "odalent"? :D Tedd fel ezt a kérdést egy év elteltével is.:D
2012. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fényőr válasza:
Én 12 vagyok.A karomon, lábamon sűrűsödik a szőr,de a nemi szervemnél is.
2012. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!