Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiütés van a péniszemnél, a...

Kiütés van a péniszemnél, a here és a comb hajlatánál. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hete vettem észre a kiütést. Szerintem a nagy melegbe az izzadás miatt lehet. Iszonyatosan viszket próbálom nem vakarni. Eddig fenisztillel kentem, kalcium, c vitamin stb. de nem nagyon múlik. Tudnátok nekem valamit mondani amitől gyorsan elmúlik? Ha a kiütés esetleg átterjed a herezacskómra mit csináljak?


Szóltam a szüleimnek, mondták hogy egyenlőre kenegessem ezzel a szarral... Ha dokihoz kéne menni milyen dokihoz mennyek?


15/F


2012. aug. 31. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Abban igazad van,hogy a nagy meleg miatt izzadsz és az miatt van.Megelőzése: nyáron vagy izzadósabb napokon akár 2x-3x is fürdeni kell naponta.


Mindenképp meny dokihoz nehogy nagyobb baj legyen belőle.

Vagy egyből menj a bőrgyógyászhoz vagy előbb menj a háziorvosodhoz.De szerintem a házi orvos is tovább küld majd a bőrgyógyászhoz.

2012. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!