Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyogyszereket kell...

Milyen gyogyszereket kell hogy szedjek?

Figyelt kérdés
A spermám túl kevés és ez engem zavar! Mivel lehet ezt megoldani?

2012. szept. 2. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, nem vagy semmi, ha megszámoltad.. mennyi ideig tartott? :))))
2012. szept. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kedves 08:44-es válaszadó!! Csak remélem, hogy nem férfi vagy!! Légyszíves végy elő egy könyvet a szaporodásról!!

Sperma = ondó, amely több összetevőből áll, köztük a spermiumokból(hímivarsejtek), mely nem összekeverendő magával a sperma szóval!!!

Egészséges férfinél a kilövellő ondófolyadék kb. 2-5 ml.

Szerintem kedves kérdező ez nálad sem kevesebb, e miatt nem kell gyógyszert szedni. Nem tudom mennyi idős vagy?? A próbléma abból lehet, ha esetleg maga a hímivarsejtszám kevés, mert így kevésbé leszel nemzőképes.

Jó egészséget kívánok neked, és ne aggódj!!!

2012. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mivan? Nem érted a kérdést? Azt kérdeztem hogy mit kell szedjek hogy a spermámból nem annyi van amennyi kell hogy legyen! 4-5 csöpp jön ki csak, pedig naponta 4 és fél liter folyadékot iszok!!
2012. szept. 2. 10:35
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak 19 vagyok, Ès engem zavar!
2012. szept. 2. 10:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Bocs, azt hittem csak túl aggódod, de az a pár csepp tényleg kevés. Kezdetektől fogva ennyi ürül, v. csak mostanában?

Nem akarlak ijesztgetni, de az ondó valamely összetevője lehet, hogy nem ürül ki rendesen pl.elfolyási akadály miatt, v. a húgyhólyagodba ürül. A legokosabb amit tehetsz, hogy felkeresel egy andrológus szakorvost, v. ha az nincs a lakóhelyeden, akkor urulógust. Szívesen venném, ha kiírnád mi volt a gond!!

2012. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az elsö szexuális kapcsolatmnál is igy volt! 4 éve!
2012. szept. 2. 12:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy esetleg cukorbeteg? Most olvasok egy könyvben utána a próblémádnak és az is okozhatja a kevesebb ondót, de nem tudom mi lehet az összefüggés.

Mindenesetre tényleg keress fel egy szakorvost!!

2012. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok! Vagy legalább is nem vagyok rosszul ha sok èdeset eszek!
2012. szept. 2. 21:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Az eddigi egyetlen válaszadód vagyok /kivéve az 1. baromságát/

Sajnos több ötletem nincs a próblémádra. Tényleg keress fel egy andrológust, mert nyilván valami gond lehet a háttérben!!

2012. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Fer 14 a tuti
2012. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!