Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Igaz, hogy a katonak valami...

Igaz, hogy a katonak valami szert kapnak, hogy ne legyen kedvuk szexelni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
nem ez hülyeség
2012. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%
Nem gondoltam, hogy ez most is téma a katonaságnál. Régebben, mikor még volt sorkötelezettség, akkor valóban keringtek olyan hírek, hogy a teába raktak brómot, hogy elvegye a katonák kedvét a szextől. Szerintem ez is csak kacsa volt. Ha a teába rakták volna, akkor a szakácsok biztosan figyelmeztették volna az állományt.
2012. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat, a baratom beallt hivatasosnak, o mondta...
2012. szept. 5. 22:31
 4/10 anonim ***** válasza:
nem tehetik egészség károsodás okozz
2012. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
A szakácsok nem tudták, hogy mit tesznek bele. Láttam őket fürödni a 600 literes autoklávban a víz maradt és délben az volt a leves, persze tettek bele mindent ami a leveshez kellett... Elég rég voltam katona és a brómos tea valóság volt.
2012. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Az aszpartám is egészségkárosodást okoz, mégis szinte mindenben benne van. Ennyit erről.
2012. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

#5 - a "brómos tea" a világ legnagyobb kacsája... a kálium-bromid ugyanis alkáli-halogenid, akár a nátrium-klorid, milyen íze van tehát? Bizony, só íze... Próbáld ki, tegyél egy bögre teába egy kávéskanál sót (kb annyi bromid kellene emberben a szexuális vágy csökkentéséhez, több gramm/nap) és próbáld meginni... a fél legénység sugárban hányt volna tőle...

(valaha, a korszerűbb gyógyszerek előtt használták epilepszia kezelésére, a tapasztalat szerint max sok tejjel lehet beadni...)

A másik, hogy a bromid sejtszinten ható nyugtató, minden idegsejtre hat azáltal, hogy a klorid iont a kisebb elektronegatívitású bromidra cseréli, így csökkenti az idegsejt akciós potenciálját. Mivel minden idegsejre hat, a legkisebb szelektivítás nélkül, könnyen belátható, hogy a figyelmet, harckészséget sokkal hamarabb teszi gajra, mint az alapösztönként meglévő zsexuális vágyat. Az meg nem kifejezetten jó egy hadseregnél...

Egyébként meg, ha valaki az elmúlt 60-70 évben szexuális ösztönt akart volna csökkenteni, inkább ösztrogént adott volna, az már bizonyított az átmeneti kémiai kasztrálásban, minden nehézség nélkül beadható (lásd fogamzásgátló tabletta), és nincs hatással az egyéb figyelemre.

2012. szept. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ez így lenne (lett volna) akkor a laktanyák környékén nem kerestek volna olyan jól a prostik :)))
2012. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Látom mindenki lepontozott, de sajnos ez volt a valóság. Hát láttam ember, mi olyan hihetetlen ebben? Azt is láttam, hogy belehugyoznak a teába. És az étteremben ahol esztek minuszoló kis csicskák ott szerintetek nem köpnek bele a kajába, ha reklamálsz valamiért?? Agyhalottak...
2012. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez valahol igaz... a párom szakács, tudna mesélni :DDDD
2012. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!