Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el borotválkozni?

Figyelt kérdés
Nem csak a bajuszotokat,hanem a teljes arcszőrzetet?

2012. szept. 8. 10:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja 17 fiú kérdezi
2012. szept. 8. 10:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát neked már illene elkezdeni, a szakmunkásbajusz nagyon gáz. Kb 14 évesen, de nem azért, mert olyan sok volt, hanem mert idegesített rohadtul :d
2012. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 I <3 Bears válasza:
14 talán.
2012. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13
2012. szept. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A borotválkozás nem korfüggő, hanem alkat. Van, aki sosem fog olyan szinten szőrösödni, hogy minden nap kéne neki, van, akinek pedig a napi 2 is kevés.

Van, aki 14 évesen kezd el nagyon szőrösödni, van, aki 20 évesen sem.

2012. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 bajusz, 15-től mindenhol
2012. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez alkat függő. Én azt javaslom, húzd, ameddig lehet, mert tapasztalatból írom, hogy igenis ha borotválod, erősebb és sötétebb lesz idővel, és mindig egyre gyakrabbankell majd. Ez olan, mint egy fánál: ha levágod az ágait, a törzse erősödik. Ugyan ez van a szőrnél is, a hagymánál erősödik,és butaság, hogy gyengül meg ritkul. Szerintem húzd, ameddig nem zavar, vagy nem kellemetlen. Lehet, hogy most még egy kis ideig talán megjegyzik neked a többiek vagy hasonlók, de talán nem is kell még csajoznod sem annira, hogy mindig tök helyes nézz ki, később viszon, ha még türelmes leszel, sokkal nagyobb hasznát veszed, hogy nem húzkodtd le azonnal a pelyhecskéket.
2012. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16 vagyok, szőr arcomon nuku :D. Pedig egy menő bajeszt szerettem volna mindig is kiskoromban, tudod , olyan "magyarost" :DD
2012. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16? Mikor középsuliba jártam, érettségi előtt nem sok osztálytársamnak volt szüksége borotválkozásra, pedig 29an voltak srácok köztünk. De a biosztanár is mindig azt mondta nekik, ezen tökre felesleges még aggódniuk, állítólag a fiúk amúgy is később érnek :P Bajuszod még lehet, akár magyaros is :D De szerintem légy türelmes, ne is foglalkozz vele. Majd egyszer csak észreveszed...ezt úgysem lehet erőltetni :) És előbb utóbb nem úszod meg, sőt, életed végéig még bőven eleged is lesz belőle :)Ja, én lány voltam, és én sem korán kezdtem pl menstruálni...semmi bajom nem lett belőle.
2012. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ✮ʝօк&# válasza:
Sok helyen lehet azt olvasni hogy a borotválástól nem lesz erősebb a szőrzet, ám ezt a testem minden részén tapasztalom. Tény hogy a genetika a döntő, de a biosztanárnőm is azt mondta, a szervezet reakciója, hogy ha valahonnan levágjuk a "védelmet nyújtó szőrt" akkor az erősebben, sok esetben duplán is visszanő. (az ágyékomnál emiatt több tüsző is van amiből 2 szőr nő ki xD Érdekes egészen). Én 14 évesen kezdtem borotválkozni, mindenhol 15, most 17 leszek nemsokára és ha 2-3 hónapig növeszteném, mindenhol lenne szakállam, igaz, fele szőke, fele fekete xD
2013. máj. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!