Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fáj ha vizelek?

Mitől fáj ha vizelek?

Figyelt kérdés

Mostanában fájó,szúró érzésem van vizeléskor,és ez nagyon kellemetlen...

Kentem barátnőm miatt Canesten krémmel a makkom,úgyhogy elvileg nem lehet fertőzés. Vajon mitől fájhat?

Köszi :)


2012. szept. 15. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Először azt akartam írni, hogy biztos felfáztál, de aztán megláttam, hogy fiú vagy.... nem tudom a férfiaknál hogy működik a felfázás miatti fájó vizelés :) Szerintem keresd fel a háziorvosod.
2012. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami fertőzésed lehet,de akár prosztata gyulladás is .Akkor vannak ilyen tünetek .Ezt a külső kenegetés nem gyógyitja meg .Célzott antibiotikum gyógyszerrel gyógyitható.Urológia,megkeresik melyik baktérium okozza.

Ennek megfelelő gyógyszert irnak fel .Mert itt csak az fog

hatásos lenni más nem.Teljesen tünet mentesre kell kikezelni,mert különben ez gyakori vendég lesz.

2012. szept. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Férfiaknál is kialakulhat húgyúti fertőzés, csak ritkábban. Nem feltétlenül felfázás okozhatja, hanem a vér útján is bekerülhetnek kórokozók a húgyrendszerbe.

Először nézess egy vizeletet, ha ez rendben, érdemes további vizsgálatot végeztetni. Ezek eldöntését bízd a háziorvosodra.

2012. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Férfiaknál okozhatja prosztatamegbetegedés, cukorbetegség, húgyúti fertőzés, húgycsőgyulladás.
2012. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!