Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok, kihez lehet...

17 éves vagyok, kihez lehet ezzel (valószínűleg peyronie) fordulni?

Figyelt kérdés
Egy barátnőesélyes helyzetbe kerültem, és eddig erre nem nagyon figyeltem, de a peyronie betegség tüneteit tapasztalom. Ezek mellett szednem kell 25mg-os betaloc zok-ot és 80mg-os tensartot, amik szerintem azért elég masszív mennyiségű hatóanyagot tartalmaznak, de én nem értek ehhez. Mindezek ellenére a a látványos tünet, és a potenciazavar is stimmel. Még gyermekorvoshoz járok, tud ő ilyen esetben segítséget nyújtani? Vagy lehet így kiskorúként urológushoz fordulni? Nagyon szeretnék ennek a dolognak a végére járni...

2012. szept. 23. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint potenciazavarra keresel orvost? Igen, mehetsz urológushoz.
2012. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A peyronie betegség diagnosztizálása a hímvesszőn megjelenő görbületen kívül a megvastagodott kötegek kitapintásával történik.

Pontos feltérképezésükre szükség lehet mesterséges erekció létrehozására, a pénisz ereinek megfestésére, ultrahangos, illetve további képalkotó eljárások alkalmazására (pl.: MRI).


Ritkán spontán megszűnik a betegség. Többségében azonban szükség van megfelelő kezelésre.


Helyileg alkalmazott szteroidos kenőcs, illetve E-vitamin pótlás a krónikus gyulladás megszüntetésében játszhat szerepet.


Fél év sikertelen terápia után mérlegelni kell a kötegek besugárzását, vagy a műtéti megoldást. Az operáció feltétele a hímvessző jó vérellátása és a beteg jó általános állapota."


Szerintem inkább andrológust keress fel!

2012. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is van és nincs rá megoldás, mert a szövetheg olyan helyen van, amit nem tudnak megfelelően megműteni. vagy sérülnek a barlangos-testek = impotencia vagy "csupán" ismét visszahegesedik a kivágott terület, mert ott olyan a közeg, hogy nem tud heg nélkül gyógyulni a szövetrész.


Ez nem plakk meg mész meg ilyen ökörségek. Ez egy mikrosérülésből rosszul begyógyult heg. Mindenki aki mást állít az pirulákat, vitaminokat, injekciókat, kezeléseket és egyéb termékeket + szolgáltatásokat akar neked eladni jó sok pénzért. (többnyire ezért se lesz rá megoldás, mert a kezelés mindig nagyobb pénz, mint a végleges megoldás = gyógyítás)


Tehát a feladvány a sebészeknek az lenne: hogyan lehet úgy lehámozni a kötőszövetet a barlangos testekről, hogy azok ne sérüljenek + hogyan lehet pótolni és összevarrni a kimetszett heges területet úgy, hogy az heg nélkül gyógyuljon be.


A válasz: sehogy. Ez olyan, mintha ki akarnál vágni egy lufiból egy darabot, majd megpróbálnád úgy összevarrni a kivágott részt, hogy a lufi ne eresszen levegőt.


Nincs rá megoldás. Próbáltak már mindent... bőrjellegű anyaggal pótolni különböző varróanyagokkal és technikákkal.. stb..


de még azt se tudták megoldani, hogy lehámozzák sérülés nélkül a kötőszövetet a barlangos testekről, ami ha sérül, akkor többet nem fog felállni a farkad és ültethetsz be magadnak pumpát ha azt akarod, hogy felálljon.


Sajnos nincs megoldás. Életek mennek rá, mert alapvető emberi szükséglet a szex. Még akkor is ha nem halálos betegségről van szó... rámegy az életed minden egyes nap.

2014. jan. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!