Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem volt még magömlésem, ez...

HElp Mee! kérdése:

Nem volt még magömlésem, ez normalis?

Figyelt kérdés
Szoval az a problemam vagy kerdesem hogy 11 eves koromban elkezdtem maszturbalni, es eleinte meg nem volt ondóm. Sikerult mindig elelveznem es jo erzesem is volt ettol , csak nem jott valadek . Ra hamarosan mar ertek a spermak, de olyan meg eletemben nem volt hogy magomlesem legyen. Ez normalis?

2012. szept. 23. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Es mit csinaljak? Vagy ezzel akkor egyaltalan semmi problemam nem lesz?
2012. szept. 23. 12:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad most mennyi idős vagy!!??

11 évesen még nem kell legyen magömlésed, attól még a maszturbáció élvezetes lehet. Már a kicsiknek is az!!!

Honnan tudod, hogy érnek a spermiumjaid?

Minden fiú más ütemben fejlődik. Van aki 11-12 évesen már serdül és van aki csak 14 évesen kezd változni. Ebből következik, hogy az első magömlés megjelenése is változó személyenként.

Szerintem nincs miért aggódnod, légy türelmes. Előbb utóbb úgyis úgy ébredsz, hogy nyirkos az alsónacid.

2012. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elnezest, 15 eves vagyok es szoktam rendszeresen maszturbalni, boven bennevagyok a serdulokorban. Csak meg nem volt olyan hogy magatol legyen az ejszaka kozepen magomlesem.
2012. szept. 23. 14:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha kiszoktad verni, nem is lesz éjszaka magömlésed.
2012. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha maszturbálásnál van magömlésed, csak éjszaka nem észlelsz ilyet, szerintem nincs okod aggodalomra. Lehet, hogy nincsenek erotikus álmaid, vagy a rendszeresen végzett önkielégítés miatt nincs spontán magömlésed.


Megnyugtatásod végett kérd ki urológus tanácsát. Nem kell felkeresned, a neten találsz olyan oldalakat, ahol orvosok válaszolnak kérdésekre.

2012. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez az a felettébb ritka eset, amikor nem kell urológus tanácsát kérni. Bőven elég, ha logikusan gondolkozol. Az éjszakai magömlés (pollúció) azért követlezik be, mert az erotikus vágyak, álmok akkor jönnek elő és a termelődő anyag sem tud máshogy távozni, vagy felszívódik, vagy kijön. Ha gondoskodsz róla, hogy az az ondó kijöjjön és az elélvezések is rendben legyenek, nem lesz éjszakai magömlésed. A magömlés az magömlés nappal is, ha magadnak csinálod, ha ez éjszaka, álmodban történik, azt spontán vagy éjszakai magömlésnek, szaknyelven pollúciónak hívjuk.
2012. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igaza van előttem szólónak, ezzel nem kell urulógushoz rohanni... :D
2012. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtam, hogy urológushoz menjen:


" Nem kell felkeresned, a neten találsz olyan oldalakat, ahol orvosok válaszolnak kérdésekre."


Lehet, hogy mi nem tudjuk megnyugtatni, azért tanácsoltam kikérni az urológus véleményét, de nem a rendelőben!!!!!

Olvassatok figyelmesebben!!!!

2012. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Ne recskázz 1-2 hónapig, ha így sem lesz magömlésed akkor baj van.
2012. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!