Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet még ezeken kívül...

K. Attila kérdése:

Mit lehet még ezeken kívül tenni prosztatagyulladás esetén?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve szenvedek ettől a problémától. Jártam már urológusnál, andrológusnál és nemi gyógyász szakorvosnál is. Cukor- és nemi beteg sem vagyok. Eredetileg bakteriális eredetű volt, de ez már nem mindenképpen jellemző. Sokáig szedtem antibiotikumot, ami majdnem leállította a májamat. Megváltoztattam az egész életemet, másként öltözöm a felfázás elkerülése végett, egészségese eszem és mozgok. Nem eszem fűszereset, túl sósat, nem iszom alkoholt - mondjuk azt eddig sem - és szénsavasat. Mit tehetnék még, hogy elmúljon örökre ez a gond? Időszakonként elmúlnak a tünetek, de minduntalan visszatérnek.

2012. szept. 23. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ebben szenvedek,majd ha sikerült meg gyógyulj írj légyszi egy üzit. Az antibiotikumtól majd meg halok én is. Szerintem a stressz is közre látszik. Gyógyulást kívánok . Sok sikert.
2012. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Prosztata gyulladásra talán a legjobb a kisvirágú füzike

tea.De van már tabletta formában is .

Gyógynövényes szaküzletekben kell keresni .

Jobbulást mindkettőtöknek !

2012. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres a nemi életed, helyesebben rendszeresen ki tudsz elégülni? Mert a rendszeresen bent rekedt ondó is okozhat prosztatagyulladást. Ilyen esetekben hatásos a prosztatamasszázs.
2012. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van egy olyan oldal, hogy prostatitis.org, ott a gyógynövényekre és a prosztata masszázsra esküsznek. Én is kb. ott tartok ahol te, és tényleg lehet, hogy a stressz is nagy szerepet játszik. Nálam már felmerült, hogy pszichoszomatikus eredetű és keressek fel agyturkászt.
2012. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!