Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkaptam valamit egy lánytól....

Elkaptam valamit egy lánytól. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy lánnyal akivel nem kellett volna és megajándékozott egy olyannal, hogy néha ha vizelek csíp, ha ejakulálok csíp és reggelenként van egy kis smegma a fitymám alatt. Ha megnyomom a péniszem akkor kijön egy nagyon kis mennyiségű fehér cucc ami retekbüdös... Dokihoz nem merek elmenni. Antibiotikum segíthet?
2012. szept. 26. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

az antibiotikum vényköteles, tehát ahhoz is doki kell

ellenben nem biztos, hogy pont antibiotikumra van szükséged, lehet gomba vagy egyéb nemi betegség is, amit ha magadnak kezelsz szakszerűtlenül, akár rosszabbra is fordulhat, ha rezisztenssé teszed a kórokozót, mert nem a megfelelő szert kened rá, akkor tovább fogsz szenvedni és úgy sem úszod meg a dokit. Inkább végy egy nagy levegőt és menj el, mutasd meg, kapd meg a megfelelő kezelést és legyen ez egy jó lecke, legközelebb húzz gumit, az nem csak a gyerektől véd meg

2012. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nemi betegség is, de lehet, hogy "csak" húgyúti fertőzést szedtél össze. Mindkettő esetében antibiotikumra van szükség, és váladékvételre (vizelet, húgycsőváladék), hogy kitenyésszék a kórokozót.

A reggeli szmegma a fitymád alatt normális jelenség, hiszen a faggyúanyag folyamatosan termelődik.


Muszáj elmenned orvoshoz, mert ezt kezelni kell!! Legcélszerűbb urológust keresni, mert Ő mindkét lehetséges fertőzést diagnosztizálni- és kezelni tudja.


Legközelebb ne feledkezz el az óvszerről!!! De az a legjobb, ha nem mész bele alkalmi szexbe!!

2012. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!