Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 + 5 hetes terhes vagyok és...

11 + 5 hetes terhes vagyok és kislányomtól elkaptam egy csúny ahörghurutot. Fél éve hetekig húzódó vírusfertőzés miatt veszítettem el a kisbabámat az orvos szerint. MIt tegyek? Lehet ilyenkor már antibiotikumot szedni, érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés
Mert ha vírus akkro antibio nem használ...
2012. jan. 24. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

VÍrusra felesleges az antibiotikum.

Vírusra a legjobb a hatalmas adag c-vitamin. MÁs vitamint ne egyél (semmilyet se, mert a kórokozóknak is az a tápanyag!), csak c-vitamint. Naponta legalább egy liter citromos tea, vagy limonádé, plusz szedj mellé tablettában is c-vitamint. 5-7 nap alatt teljesen el fog múlni.

Mielőbbi gyógyulást!

2012. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha köhögsz is akkor ajánlom a Stodal szirupot. Homeopátiás, azt szedhetik kismamák is. Torokfájásra pedig Tantum verde spray-t. Ha lázad van, feltétlen csillapítsd, a legjobb ilyenkor a hűtőfürdő.

DE!!!! A legjobb persze az lenne, ha látna doki. Van olyan antibiotikum amit szedhetnek kismamák is.

2012. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden esetre menj el orvoshoz. Talán Semicilint írtak fel nekem, ha jól emlékszem. Érdemes szedni, ha nem vírus. Bár nekem egyszerre volt hörghurutom és influenzám, be is kerültem a kórházba 7 hetesen, nagyon paráztam, hogy valami baj lesz. De adtak gyógyszereket és meggyógyultam. Én nem kockáztatnék.
2012. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. jan. 24. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Én karácsony körül beteg voltam 7 hetesen, köhögtem, bár nekem sem lázam, sem hörghurutom nem volt, csak köhögtem meg folyt az orrom. Én Hustensaftot ettem. Ez egy lándzsásutifű szirup, kanalas. Gyógyszertárban lehet kapni, brutálisan jó hatása van. Napi 2 evőkanállal ettem és gyönyörűen felszakadt két nap alatt a köhögésem és kb 4 nap alatt rendbe jöttem. De ha a hörgőiden van a hurut már akkor mindenképp menj dokihoz, mert azután már jöhet tüdőgyuszi. Akkor inkább adjon gyógyszert mert a súlyosabb gyulladástól még nagyobb veszélybe kerülhet a babó!Jobbulást!
2012. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!