Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 vagyok és a szuleim kiskoro...

15 vagyok és a szuleim kiskoromban nem figyeltek rám oda ilyen szempontbol, tehat a makkomon van egy barna folt elvileg anyajegy de nemtudom és büdös is a farkam, másrészt nem tudom hatrahuzni ha merev?

Figyelt kérdés
de semmféleképpen sem szeretnék metélést nem birom a korházakat nem szeretnék visszamenn a korházba..:(
2012. szept. 26. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez már komoly baj. Én fitymaszűkületre gyanakszom ha merev állapotban nem tudod a bőrt hátrahúzni, ez ugye azzal jár hogy nem tudod mosni a makkodat tele ment kosszal és begennyesedhetett. Sajnos mindenképp orvoshoz kell fordulnod bár szerintem megúszod a kórházi bennfekvést meg szerintem metélés sem lesz csak fogják kitisztítják pár napig rossz lesz aztán utána jobb lesz. Az a barna folt valószínű anyajegy mert az öcsémnek is van ilyenje és amikor észrevettük totál nagy para volt de mondták hogy nincs semmibaja. Neki nem büdös meg rendesen tudja a bőrt húzni és nem is fáj neki. A büdössége meg azért van mert nem mosod minden nap fürdésnél, ez nagy baj, ettől lehetett a fitymaszűkület is. Ismerek ilyen embert aki már járt így de neki durvább volt a helyzet rosszabbul járt sajnos,bár meggyógyították de nagy szenvedéssel járt, mert neki már el is fertőződött szépen mert nem foglalkozott vele és várt vele még több mint 1 évet.
2012. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Dr.Martin ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem: ezt muszáj orvossal megnézetni. Nem is tippelnék, mi lehet a gond, menj vele orvoshoz! (A folt és a fityma-gyulladása nem biztos, hogy összefüggő tünet, valószínűleg csak anyajegy.)
2012. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

1. Minden nap meg kell mosni és akkor nem büdösödik.

2. A fitymaszükület vagy rövid fék lehet a hibás hogy nem tudod hátrahúzni de ezt elöbb meg kell vizsgálni vagy pontosabb információt kell adni róla.

3.A barna folt hol van(a csupasz makkon, vagy a fitymán)?

2012. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
én nem merek orvoshoz menni ezt senkisem tudja és ez már jóideje van. a folt valszeg télleg anyajegy mert azmar kicsi korom ota van most utana olvasgattam es elvileg ha ezentul midnen nap furdesnel hatrahuzom e sugy hagyom par percig es msoni fogom akkor vissza allhat..:/
2012. szept. 26. 20:53
 5/20 Dr.Martin ***** válasza:
Ebben teljesen igazad van, visszaállhat, mégis biztonságosabb, ha megnézeted. Egyáltalán nem ciki ilyen problémával orvoshoz fordulni. Sokkal cifrább dolgok is előfordulnak hidd el.
2012. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Ne szórakozz már, inkább nem mész el, mint hogy néhány év múlva levágják a farkad, nehogy tovább terjedjen a gennyesedés?
2012. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
attól is félek h milyena tisztogatás..egyebkent a rossz az h most estem at egy uteten /talyogos mandula kivetel/ es me gmindig bennem vannak a szornyu emlekek ahogy uvoltottem ahogy szendvedtem stb es ketelen vagyok orvoshoz menni mert nagyon felek..ez elfog mulni csak ido kell hozza marmint a fejelteshez
2012. szept. 26. 21:01
 8/20 Dr.Martin ***** válasza:
A tisztogatás nem kényelmes, de nem is fájdalmasabb, mint amikor magadnak próbálod, lehet kifogsz egy csini nővért ;) Ne félj, azért vannak az orvosok, hogy segítsenek!
2012. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
próbalni probaltam mar de amint feszult abba is hagytm..a tisztogatas milyen? mit csinalnak?
2012. szept. 26. 21:07
 10/20 Dr.Martin ***** válasza:
Óvatosan kimossák egy valahány %-os sóoldattal és ennyi. De most már menj el, mert úgy érzem magam, mint egy szerencsétlen túsztárgyaló!
2012. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!