Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hova forduljak, mit tudnának...

Hova forduljak, mit tudnának segíteni? (hormonproblémagyanús)

Figyelt kérdés
most 19f vagyok, és 2éve elég nagy baromságot követtem el... szereztem jó pár tabletta szteroidot(úgy hogy teljesen kontár,hozzá nem értő,utána se néző) voltam, és elfogyasztottam őket . AZ utóbbi fél-1év pedig borzasztóan telik számomra... nem örülnék neki ha 19évesen impotensen kéne szaladgálnom mindenhova, mert nagyon sz.r érzés hogy alig merevedik ...
2012. szept. 29. 21:48
 1/5 A kérdező kommentje:
+ tele van pattanásokkal rengetegszer a vállam és hátam környéke ...
2012. szept. 29. 21:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Hormongondokkal endokrinológiára mehetsz, de oda beutaló kell. A merevedési gondokkal meg urológiára. Oda nem tudom hogy kell e beutaló. Remélem kapsz még más választ is.
2012. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. hát remélem lesz valami jó válasz még, mert így nem tudok képes élni, ha így lesz tovább akkor a következő 1évben inkább öngyilkos leszek :'(
2012. szept. 29. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel a merevedési gondok is a hormonprobléma amiatt vannak, első körben az endokrinológiára menj.
2012. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne beszélj butaságokat! Miért lennél öngyilkos? Meg fog oldódni ez a problémád is és még sokkal nagyobbakkal is fogsz találkozni az életed során. Valóban butaság volt a szteroidokat beszedned, de ezen már kár rágódnod. A szteroidoknak elég kellemetlen mellékhatásai lehetnek. A merevedési gondnak lehet egy sima keringési probléma is az oka, ami akár gyógynvényekkel, megfelelő táplálkozással megoldódhat. A pattanások meg a kamaszkor velejárói,ezen is túl leszel. Ennek az oka is lehet a helytelen táplálkozás. Kis méregtelenítéssel, az étkezésedre odafigyelve, külsőleg pedig pl stabilizált aloe vera és propolisz tartalmú krémmel tudsz segíteni.
2012. szept. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!