Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hát az a helyzet hogy nekem...

Tevion kérdése:

Hát az a helyzet hogy nekem úgy nevezett fityma szűkületem van de nem teljes mert ha nem áll akkor simán hátrahúzom de ha áll és megpróbálom hátrahúzni nagyon fáj mit tegyek? Hogy nyújthatnám meg a bőrt?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok gyakorlással, merev állapotban! És nem viccből írom, nekem is olyan volt egykor!
2012. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz már ezt csinálom és látszik egy kis előre lépés de mennyi idő lehet mire megnyúlik a bőr?
2012. okt. 1. 15:38
 3/8 A kérdező kommentje:
és elég vastag 3,6 cm és így nagyon nehézúgy tartani
2012. okt. 1. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:
2-3het Kb de ha kivred redesen akor is sokat javul
2012. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de NEM TUDOM KIVERNI..
2012. okt. 1. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyújtani nem lehet, házilag barkácsolni nem érdemes. Menj el a legközelebbi Urológiai szakrendelésre, nem kell beutaló. Ott majd megvizsgálnak (nem merev állapotban, nyugi), és majd elmondják, hogy mit kell tenned!
2012. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyire szűk, akkor valószínűleg nincs nagy probléma.


Két eset lehetséges: rövid még a fitymaféked is (az az izé ami a makkot összeköti a fitymával ott alul), vagy csak szimplán szűk a bőr. Előbbit már csak azért is gyanítom, mert puhán azt mondod simán hátramegy, de mereven nagyon fáj – a bőrnek valamennyire ki kéne engednie a makkot úgy is, de ha rövid a fék akkor nem tud mozogni.


Képekért hogy összehasonlítsd a sajátoddal, irány a gugli, pl. a frenulum breve szavakra keress.



A szűk fitymát pedig igenis lehet javítani, hátrahúzással is, előrehúzással is (utóbbi a te esetedben talán kényelmesebb) – lényeg, hogy ki legyen nyújtva a bőr, gyakran, feszesen (de ne fájjon!), rendszeresen. Tartsd úgy egy-két percig (a kezed úgyis elfárad bele). Ismételgesd. Idővel lazább lesz. A fék annyira nem alakítható, de minimálisan azért az is.

2012. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 3,6 centiméter? :S
2012. okt. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!