Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erdekelne hogy volt regen a...

Erdekelne hogy volt regen a katonai sorozas a dokinal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Mármint az orvosi vizsgálat a sorozásnál? Nem, fél percig tartott alkalmas!
2009. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk azért fél percnél tovább tartott.

Először is bementünk egy "szobába" többen persze nem egyesével.

Aztán szép sorjában "állomásról, állomásra" kellett menni.

Alsógatyára kellett levetkőzni.

Egy paraván mögötti helyen ha jól emlékszem, azért el volt ez a rész szeparálva, kellett lehíznunk a gatyát, megnézték, ( szemrevételezéssel ) hogy a helyén van e minden, majd hátat fordítottunk, lehajoltunk, feneket széthúzni, mehet tovább.

A következő "állomáson" asztalra felfeküdni, hanyatt, hasat megnyomkodták, kérdezték, széklet, vizelet rendben van e, tovább öltözhet.

A harmadik "állomásnál" leülni egy tiszt elé, kérdezz felelek volt, majd megkérdezte, mikor és hova szeretnék menni. Persze ennek köze sem volt a valós dolgokhoz, de megkérdezték.

Én eredetileg ott akkor, légvédelmis lettem volna, de mivel elkezdtem vezetni járni, halasztanom kellett, így lövész lett belőlem, és lánctalpast vezettem. :-)

2009. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En szlovakiabol vagyok.Nalunk durvabban ment
2009. aug. 4. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
És mégis, hogy zajlott?
2009. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minket harom tagu komiszio vizsgalt meg.A vizsgalat elott lekellett vetkozni mesztelenre.
2009. aug. 4. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
de mégis minek? :D és legalább egyesével kellett meztelenre vetkőzni, vagy azt is hármasával? a többiek előtt kellett?
2009. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!