Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez miért van? Mit tehetek...

Ez miért van? Mit tehetek ellene? (LENT)

Figyelt kérdés

A péniszem gõrbe és merev álapotban is KB.90 fokban jobb óldalra húzodik.... szerintem ez attol van, hogy mostanába másképp hordom ...mit lehet ez ellen tenni?


Köszi!



2012. okt. 7. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit! De ne aggódj van ilyen másnak is.
2012. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
feküdj a bal oldaladra és akkor felfele áll.
2012. okt. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De igen van mit tenni .A műtéti megoldással lehet egyenesebbé tenni . A péniszt is izmok tartják merev

állapotban,mégha ezt sokan nem tudják,vagy rosszul tudják ,és kételkednek benn .A jobboldalon lévé izmok a rövidebbek,ezért merev állapotban telhesen befordítják.Az izom elvágása megoldja a gondot.A műtűtét hogyanjáról a

sebész tudna többet mondani .Végetnek ilyen műtéteket,csak meg kell kersesni,hogy hol .

2012. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ekkora görbület már azt hiszem belefér a kóros görbület

fogalmába .

A második válaszadónak ez nagyon viccesnek tűnik.

Ha az ővé is ilyen lenne,kiváncsi lennék hogy állna szája

Bíztosan nem mosolyra .

3. válasz adó voltam .

2012. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Veszprémben Dr. Gécs Sándor úgy tudom végez görbület korrekciós műtétet. Profi és korrekt, engem egyszer operált, más problémával. Csak ajánlani tudom.
2012. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nincsen penzed ilyen mutetre van mas megoldas is hogy segits magadon lehet hogy most hulyenek fogol nezni de mi lenne ha merevitest tennel ra...pl be lehet szerezni olyat fa palcat amilyennel a doki szokta nezni a torkodat vagy hosszabb jegkremes palcikat es faslizd ketoldaltrol hozza korbe korbe csak a hegyet hagyd ki hogy tudjal pisilni. helyre igazitana a peniszedet nem lenne olyan gorbe.az meg nem szamit hogy oldaltra van mert az igazodig a mufihoz ugy is.Ez a gorbeseg attol is lehet hogy a fecske gatyaban lefele gordul es elnyomorgatja a gatyo es az evek alatt olyan marad.Az en parome lefele gorbe ezert nehez betenni is...
2012. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hordj boxert...
2012. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a kóros görbület korrekciója TB finanszírozott műtét...
2012. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Csak a 3/8 a jó válasz ! Jó, hogy nem azt ajánlják,hogy gipszeld be !!
2012. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem lefele görbül, nem annyira durván, de azt olvastam hogy felfele hordva lehet jobb (mármint az enyém), műtétben nem is gondolkoztam, egyenlőre nem, amíg nem létszűkséglet :D.
2012. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!