Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek ellene valamit is? 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek ellene valamit is? 5 éve vagyunk együtt, és el akar hagyni. Vagy teljesen felejtős?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A barátom 23 éves, és már 5 éve együtt vagyunk. Mindig minden nagyon jó köztünk, szinte túl jó is, nem is emlékeszem olyan alkalomra amikor összevesztünk volna. A barátom édesapja amerikai, az anyja meg magyar.Itthon találkoztak,majd kiköltöztek amerikába. 10 éves volt amikor hazajöttek, de az apja nélkül. Amikor ezeket elmesélte, sejtettem hogy egyszer majd úgyis él az apja által felkínált lehetőségekkel,(nagykorúsága után minden félét ígért neki, jó munkát, és millió egy dolgot, ha kiköltözik hozzá) de valahol reméltem, hogy talán mégsem.Most pedig közölte velem, hogy elintéz itthon még ezt azt, dolgokat, papírokat, aztán kiköltözik az édesapjához. Igazából levegőt nem tudtam venni. Valójában nem szakított, persze ezt bármelyik nap pótolhatja, de úgy láttam, már nagyon elhatározta magát, és nem nagyon van mit tennem. Amit (szerintem) tehettem eddig, azt megtettem. De nem tudtam maradásra bírni. Tehetnék bármit is? Vagy már teljesen felejtős? Mit tennétek a helyemben? Előre is köszönöm!
2011. okt. 2. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél, engem sokkolt volna a dolog. Szerintem itt a legnagyobb probléma nem azzal van, hogy kiköltözik, hanem azzal, hogy meg sem kérdezte róla a véleményedet, nem kérte hogy beszéljétek meg stb, hanem kész tényként közölte, hogy feladja az itthoni életét (ezzel együtt téged is) és megy.

Egy barátnőm párja ugyanezt csinálta, de ők együtt maradtak. Iskolai szünetekben küldte a párja a repülőjegyet neki és utazott hozzá, nyári szünetre találtak neki munkát, dolgozott ő is kint. Azóta sajna ráment a kapcsolatuk a távolságra, elhidegültek egymástól, dehát így is lehet ezt csinálni.


Üljetek le és beszélgessetek egy nagyot a pároddal, kérdezd meg tőle, hogy egészen biztosan ezt akarja-e és hogy veled mi a terve. Ha téged is ilyen könnyen "felad", akkor nem szeret már igazán és fölösleges harcolnod érte.

2011. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolja a srác akkor....sajnálom de szerintem vége lesz.Közhely de majd találsz másikat.
2011. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen...de ha neki is terve lenne, hogy majd menjek iksz időközönként ki, meg nyárra meg akármire, hát én nem hiszem hogy úgy belemennék. Nekem nem kell egy több ikszezer kilóméteres távkapcsolat, bármennyire is sajnálom:(
2011. okt. 2. 13:43
 4/4 anonim válasza:
Mindenesetre jo lenne tisztazni, hogyan gondolja a jovot veled kapcsolatban. Ilyenkor sajna figyelni kell a szemelyes nevmasokra is...
2011. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!