Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a péniszemmel?...

Mi lehet a péniszemmel? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Az van ,hogy biztos ,hogy nem szűkület ,de a bőr nem húzódik vissza teljesen. Szűkület azért nem lehet ,mert tegnap fűrdés közben észre vettem ,hogy csak az egyik oldal rossz. Azon az oldalon a bőr mint ha teljesen oda lenne nőve a fitymánhoz. Kisgyerek koromban is volt már ez ,de azt apa tök jól meg csinálta valami krémmel ,ami nem tom ,hogy mi volt. 4 éves lehettem és arra emlékszem ,hogy nagyon csípte a fitymámat. Apa ezt valami ,,vissza tapadás'' nevezte ,csak az a gáz ,hogy apa azóta meghalt. De megint ugyan ez van. Heresérvvel születtem és nem akarom ,hogy most meg ez legyen. Lerántani a bőrt meg nem merem. Mit csinálhatnék? Vagy valami tipp ,hogy mi lehetett az a krém?

2012. okt. 8. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A tippem az, hogy elmész az orvoshoz és ő megmondja a megoldást.
2012. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Találgatások és mindenféle otthoni, megalapozatlan gyógymódok helyett keress fel egy urológus szakorvost!

Az általad leírtak alapján úgy gondolom, fityma szűkületed van, illetve ez már gyerekkorodban is fenn állt, de sajnos nem orvos látta el, hanem édesapád próbált segíteni. Persze ő csak jót akart, de ahogy a kép mutatja jobb lett volna szakemberre bízni.

Fordulj bizalommal orvoshoz!

2012. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem szűkületed van, hanem letapadásod. Milyen rendszerességgel mosod a fütyidet?


Hány éves vagy? Meg kellene mutatni egy urológusnak, gyerekurológusnak, aki meg tudja mondani a pontos diagnózist és tud rajtad segíteni. Magadnak ne rántsd le a bőrt, mert egyrészről jobban fog fájni, mintha doktor csinálná, másfelől meg ha rosszul forr a seb, akkor visszafordíthatatlan szűkületed lesz.

2012. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!