Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ajánlanátok üzleteket, ahol...

Ajánlanátok üzleteket, ahol hideg ellen férfiaknak is árulnak harisnyanadrágokat?

Figyelt kérdés
Mivel az elmaradott magyarban még az a színvonal,hogyha valaki férfinak születik,akkor már nem is fázhat(nem véletlenül élnek 10 évvel tovább a férfiak Norvégiában vagy Svájcban)így minden üzletben csak nőknek vannak harisnyák hideg ellen is.A jéger alsót nem szeretem,inkább pamut harisnyák érdekelnek stb. Jó meleg harisnyák érdekelnek,amelyek jól védenek hideg ellen,sokat vagyok szabadban.

2012. okt. 9. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én elsősorban vadászboltban, esetleg military boltban keresgélnék, ha ott nincs megoldás erre, akkor sehol :)
2012. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Szerintem akármelyik női pamut harisnya megteszi. Ugyan az csak nincs slicc része. Lehet kapni nagyobb méretben is őket.
2012. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Figyelj veszel 250-500 den közti női harisnyát senki sem fogja megmondani hogy az férfi vagy női mivel az már olyan vastag, hogy akár férfiak is viselhetik.

Ezt meg bármelyik fehérnemű boltban kaphatsz ;)

2012. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez így van,bármelyik fehérnemű boltban kaphatok,csak a nő eladók úgy néznek rám, mintha nem is tudom mit tettem volna,és mi lennék.Az ő elmaradott szemszögükből,csak ők viselhetnek harisnyanadrágot,ha hideg ellen van,ha nem.Ez az ő kizárólagos joguk.
2012. okt. 10. 13:41
 5/17 A kérdező kommentje:
Mindenesetre a jövöben felfázni nem fogok,akárhogy néznek rám,az biztos...aki tud konkrét üzletet írni azt megköszönöm,hol vannak férfiaknak is harisnyák.Még régebben az Auchanban vettem férfi harisnyát,slicceset,de akkor is úgy nézett a pénztárnál a női pénztáros...pedig férfit vettem...nem tudom mi történik,ha slicc nélkülit vennék...mivel slicceset nem is találok...az Auchanban sincs most...
2012. okt. 10. 13:46
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele mit mondanak, hogyan neznek rad! Bemesz es max megmondod, hogya baratnodnek kell pontosan nem tudod mekkora kell neki, de kicsit nagyobb mint neked.
2012. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ekkora faxnit csinálni ebből a kérdésből ?! Nem melltartót vagy női alsót veszel, hanem harisnyanadrágot!! Tökmindegy, hogy milyen, és tökmindegy, hogy ki veszi!
2012. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 50 denes fekete harisnyát hordok azt hiszem c&a női osztályán vettem... :D Ha van is férfi harisnya az többnyire teljesen ugyanaz kétszeres áron.Nőire is mondhatod,hogy férfi mert senki se tudná megállapítani a különbséget. 18/F
2012. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, te normál lábfejes harisnyanadrágot vettél a C&A-ban? Ha igen, lehet venni vastagabbat, mondjuk 100-150 denest is? Az 50 denes mennyibe került? Én is mindig női nylon harisnyát hordok, de eddig csak lábfej nélkülim van. :)

28F

2012. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én ha lehet férfi harisnyát akarok,nem akarom,hogy ebben az elmaradott magyarban valakinek gondja legyen ezzel,meg hát amúgy is meleg ellen kell,nylont így nem igazán akarok.Vagy ezt a nylon 100-150 denest ajánljátok? Erre legalább tudom már,hol kapható.Akkor ez jól véd hideg ellen?Nekem ez a legfontosabb,meg hogy kapjak üzlet tippet,hol tudom beszerezni,de jobban örülnék a pamutnak,akkor talán legalább kevésbé ferdén néznek rám az eladók.
2012. okt. 11. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!