Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ajánlanátok üzleteket, ahol...

Ajánlanátok üzleteket, ahol hideg ellen férfiaknak is árulnak harisnyanadrágokat?

Figyelt kérdés
Mivel az elmaradott magyarban még az a színvonal,hogyha valaki férfinak születik,akkor már nem is fázhat(nem véletlenül élnek 10 évvel tovább a férfiak Norvégiában vagy Svájcban)így minden üzletben csak nőknek vannak harisnyák hideg ellen is.A jéger alsót nem szeretem,inkább pamut harisnyák érdekelnek stb. Jó meleg harisnyák érdekelnek,amelyek jól védenek hideg ellen,sokat vagyok szabadban.

2012. okt. 9. 20:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem a nylonnak az anyaga kényelmesebb, kellemesebb. :) A 100 denes egész jól melegít. De kinek mi jön be, próbálj ki egyet és akkor kitapasztalod, neked melyik jobb. :)
2012. okt. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Melyik az a bolt? nem néznek ferdén a női eladók? régebben majdnem bementem Calzedoniába,női eladók mintha UFOT-t látnának aki vért ivott,kb. úgy néztek rám...meg egyébként,engem a férfi harisnyák érdekelnek,nem tudom,hogy van-e nylon.De mondjuk most már egyre inkább nem érdekel,nem fogok állandóan felfázni,fázni télen.
2012. okt. 12. 22:54
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ovodás korom óta megszoktam ezt.Akkor még a bordás pamutharisnyanadrág volt csak a gyerekek számára.Ma már rengetegfélét lehet kapni.Pamutot viselek,lábfejest,vagy anélkülit a farmernadrág alatt,és munkában is,ha hideg van.A nejlont nem veszem fel,fázok benne,csúszik,szakad,büdös,és kényelmetlen is.Ezért maradok a pamutnál,sokkal kényelmesebb mint a jégeralsó,vagy a mackónadrág.Ha pamutharisnya kell,akkor Budapesen a Váci úton van egy zokni-harisnya nagyker a Duna plazaval szemben.Na ott minden van,mivel elég nagy üzlet.Még hagyományos bordás pamutharisnyanadrág is van,igaz lábfejnélküliek.A l.fejesek sima felületűek,de én mindkettőt használom,utóbbihoz nem kell zoknit keresni.Tehát mindenféle zokni-harisnya van,az s-től az xxl méretig,és nagyon jó minőségűek.Én több mint 10 éve odajárok,te is tehetsz egy próbát.Sőt férfiharisnya is van pamutban,és slicces ha erre gondolsz.Megközelítése a 3-as metróval a gyöngyösi utcánál kell kiszállni,vagy az 5-ös busznak pont ott van a végállomása.Örülök,ha segíthettem a válaszommal.
2012. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen,köszönöm,sokat segítettél, pont ilyen válaszokat szeretnék,mert így kapok pontos üzletcímeket is.
2012. okt. 16. 20:55
 15/17 anonim ***** válasza:
Én jégeralsót szoktam hordani. :D [link]
2012. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én már vagy 30 éve hordok harisnyanadrágot férfi létemre, családos két gyermekes apuka vagyok. Nem érdekelnek az előítéletek és a vélemények, csak a saját komfortérzetem. Éppen ezért hőmérséklet függvényében én egész évben még térdnadrággal is szoktam viselni 15-dentől 70-den ig nylon harisnyanadrágot. A 15-denes pl slicces férfi harisnyanadrág és nagyon jó komfortérzetet biztosít számomra az átmeneti tavaszi, és őszi, illetve hűvösebb évszakokban térdnadrággal viselve.Ha nincs -15,-20 addig én csak 20 és 40-den közötti harisnyanadrágokat hordok.Tájékoztatásként ne feledjük a harisnyákat nem csak a hideg ellen lehet alkalmazni, hiszen még több előnyös tulajdonsággal is bír, ide értve a kompresszió hatásának köszönhetően az érrendszeri problémák kialakulásának megelőzését.stb még sorolhatnám,de nem ez a téma. Vissza térve témához én hazai viszonylatban a hdi.hu oldalon szoktam vásárolni férfiaknak szánt nylon harisnyát, van náluk vagy 10-féle vékonytól vastagig.

És van sok női változat amit kedvelek ,és szoktam rendelni. Ajánlom mindenki figyelmébe főleg a lányoknak is.

Üdv mindenkinek.

2012. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 winR ***** válasza:
2012. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!