Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor merevedésem van, nem...

Jonel kérdése:

Amikor merevedésem van, nem húzódik vissza a fitymám a makkomról. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nemrég együtt voltam a barátnőmmel életemben először, vagyis nekiadtam a szüzességem. Ő mondta, hogy az előző barátjának (akivel szintén együtt volt, és én erről az elejétől kezdve tudok) visszahúzódott, és szerinte lehet, hogy valami bajom van. Igaza lehet?


Mellesleg kérek mindenkit ne adjon nekiünk felmosást, tisztában vagyunk a kockázatokkal, felelős döntésnek érzem, közösen döntöttük el, és védekeztünk is svéd módszerrel. Köszönöm, és a válaszokat is előre.



2012. okt. 10. 17:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig fitymaszűkületed van.
2012. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Amikor puhán hátrahúzod, akkor is látszik, hogy van egy szűkebb „gyűrű” ami valamennyire szorítja a péniszedet?


Illetve, mennyire húzza lefele a makkot a fék amikor hátrahúzod a fitymádat?

2012. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Csak netes képek alapján ítéltem meg, de nem húzza le a fék a makkot, és soha nem is feszül a fék. A fitymának a széle feszül, de csakis akkor, ha erőltetem, hogy hátracsússzon merevedéskor, nyugalmi helyzetben simán hátra megy. Mikor merev a péniszem, akkor is részben, a csupasz makk eleje látszik, csak nem csúszik hátra a tövéig a bőr.

Remélem érthetően írtam le.


Ha fitymaszűkületem van, vagy a fékkel van a gond, akkor urulógushoz kell menni, ugye? Ezt megtehetem anélkül, hogy a szüleim tudnának róla?

2012. okt. 12. 16:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyire szűk, akkor nagyon valószínűleg kezelhető otthoni tréninggel, de elmehetsz dokihoz is vele, max. ad rá kenőcsöt. Ha azt mondja, hogy körül kell metélni, mert csak az az egyetlen módszer a javításra, akkor bullshit (az csak akkor egyetlen módszer, ha heges a bőr).
2012. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A neten nem igazán találtam gyakorlatokat, tudnátok néhanyat ajánlani.

Ha nem jön össze, szerintem bevállalom a dokit, lehet a szülők beavatása nélkül valahogy?

2012. okt. 15. 16:39
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

"A neten nem igazán találtam gyakorlatokat, tudnátok néhanyat ajánlani."

_ Talán azért mert én sem. Aztán némi X emberrel történő eszmecsere, valamint részben saját elgondolások alapján kifejlesztettem én is egy módszert, amellyel -- ha a fityma és a szűkület is engedi -- hatásosan le7 nyújtani/tágítani azt a fitymát úgy, hogy az le7őleg ne szűküljön vissza. Mindenre perzse az sem jó, és a módszer sikeréhez képben kell lenni a szűkülettel és a fityma állapotával is, ezért nem írtam le én sem. Először látni kell mivel van dolgunk, csak utána avatom be én is az illetőt a módszerbe, ha már tudom, milyen vészes a dolog.


"Ha nem jön össze, szerintem bevállalom a dokit, lehet a szülők beavatása nélkül valahogy?"

_ 18 év alatt felejtős a szülők nem-bevonása. Csak szülővel le7 műttetni. Am. ha MI nem jön össze, vállalod be a dokit?


Üdv: EE

2012. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

# 17-es


X-D

Na, ezen a pillangón jót röhögtem... de akkor a függőleges vonal végén hiányzik két pont, és a baloldali szárnyak nem lekerekítettek! X-D

(Pillangóra/Lepkére még sosem tippeltek... :-D ... de amúgy nem,... nem pillangó! X-D )


˙


Nno,...

Amit írsz, az összességében nem hülyeség. De azt inkább fitymaszűkület nyújtására szoktam javasolni, a megfelelő biztonsági előkészületek után! Hogy most ezen gyakorlattal a fék nyújt6ó-e vagy sem,...nem tudom.

Egyvmit tudok, a fék az alapjaiban véve egy rugalmatlan bőrképződmény, amelynek elsődleges feladata az (volt), hogy a makkra visszahúzza a fitymát, hogy megvédje azt a magas aljnövényzettől (az őskorban), illetve a nadrág dörzsölésétől és a kiszáradástól. Hogy most a te barátaid milyen tapasztalatokat szereztek, ezt legelőszöris meg kellene vizsgálni, mielőtt most mindenki, aki olvassa ezt a hozzászólásodat, ész nélkül nekiállna húzogatni a fitymáját kifelé!


Én ugyanis személyekkel, esetleírásokkal és fényképekkel (tényekkel) alá tudom támasztani állításaim hitelességét, ezekről számos topikban olvashattok is.


"A szűkület ellen pedig az hat, hogy szétnyitod a bőrt, széthúzod – megint, mintha egy zoknit vagy szatyrot nyitnál szét."

_ Ez stimmel, de csak részben. Arról megfeledkezel, hogy itt alapjaiban nem a túltengő bőrt kell tágítani, HANEM MAGÁT A SZŰKÜLETET! Éppen ezért NEM MIND1, HOL NYÚJTOD A FITYMÁT!?


˙

"forró kádvízben ücsörögve a nyújtási gyakorlatok hatékonyabbak. Erre nincs viszont tapasztalatom."

_ Nekem viszont van. Magamnak is MELEG vízben téptem fel a feltapadt fitymát anno serdülőként, de mire felnőttem, szembesülnöm kellett azzal is, hogy a forró víz egészségtelen, mert éget7i a bőrt, (kiszáradt bőr), azt pedig sztem mindenki tudja, hogy huzamosabb ideig benne ülve a heréknek is árt6 a forróság. Igaz, a forró víz előnyös tulajdonsága (ami itt hátrány is le7), hogy leoldja a nap/éjszaka során felhalmozódott anyagokat, faggyút, esetleges koszt, szennyeződéseket is.


Most akkor gondoljatok bele! (:-o

Ezek bekerülnek a fitymád/féked esetleges repedéseibe is, ha te egy ilyen "tisztaságú" fürdővízben elkezded húzogatni a bőrt! MI LE7 ENNEK A VÉGE? S:-s


Csupán EMIATT INTEK ELŐVIGYÁZATOSSÁGRA! :-o

Főleg mert sok tini olvas6ja ezeket az oldalakat is, ők meg először inkább cselekednek, csak aztán gondolkodnak, amikor már megcsinálták maguknak a bajt!


˙

"Lehet belekötni a módszerbe, de egy rakás barátomon segített már :) "

_ Elismerem, látok az írásodban fantáziát, és érzek benne rációt is... DE! (:-o

Addig, amíg nincsenek a barátaid által elért eredmények alátámasztva bizonyított tényekkel, jó minőségű, nem retusált, eredeti előtte/utána fotókkal, tapasztalati beszámolókkal, addig nem tudom reprezentatívan kommentálni állításodat, mégha igaz is,...noha azt elismerem, hogy fantáziát én is látok benne! (Mert ezt, hogy most vmi tömegeken segített, ezt a szlogent a reklámok is haxnálják manapság, még akkor is, ha esetleg külföldi csatornákon nem találkozunk, az épp reklámozott termékkel. Na de nálam ott vannak a tények, beszámolók, fényképek is...)


Ha van, aki vállalja, hogy a módszert ellenőrzés mellett elkezdi, és "féknyújtás" címszó alatt sikert is ér el, ezt pedig engedi fényképesen is dokumentálni, általam figyelemmel követni, akkor azzal elérte, hogy változtassak a véleményemen, -- amely felé én is nyitott vagyok, -- és magam is ajánlani fogom, de csak ha ez a dolog sikeres lesz! :-)


˙

Mindazonáltal köszönet az írásodért, mert függetlenül attól, hogy kissé szkeptikus vagyok (még) vele kapcsolatban, mindenképpen hasznosnak vélem. Részemről ment a kezecske felfelé. ;-)


Üdv: EE

2012. okt. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kösz :)


Jogos, pont a fitymaszűkület nyújtására vonatkozó részt sikerült egy sorban, elnagyoltan írnom. Valóban, a szűkületre kell koncentrálni (hiszen nem trombitavéget akarunk faragni a fitymából, hanem javarészt egyenletesen tág bőrt, hogy könnyen hátrahúzható legyen). Elfelejtettem még azt is hozzátenni, ami szintén lehetséges módszer, ha már a fityma tág, csak nem eléggé: egy-egy ujjat becsúsztatni a fityma alá és belülről tolva nyitni szét. Erre a metaforám az, hogy oviban kisgyerekként sokszor csináltuk azt, hogy az ujjunkat a szánkba dugtuk és szétfeszítettük azt :) Na kábé ugyanaz, csak kevésbé idétlen.


A melegvizes dologban meg... hmm, van benne valami amit mondasz.


A barátokkal kapcsolatban képfényekkel nem tudok szolgálni sajnos. A nyújthatósággal kapcsolatban csak annyit tudok mondani, hogy nekem volt egy részleges fitymafékszakadásom (*nem* a nyújtástól) még tizenhárom évesen, de ami maradt az egy egybefüggő valami – a fitymámat teljes merevség esetén még az eset után sem tudtam tövig hátrahúzni (minden barázdát kisimítva). Valamikor húsz évesen kezdtem el nyújtani, ha nem is túl nagy odaadással – ma már minden további nélkül, a makk minimális bólintásával ez megy.


Na de ne offoljuk teljesen szét a témát, hiszen nem rólunk szól :)

2012. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!