Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális az hogy birkózás...

Normális az hogy birkózás közben merevedésem van?

Figyelt kérdés

Tudom hogy furcsa kérdés,de haverokkal csak úgy hobbiszinten szoktunk birkózni,földharcolni és észrevettem hogy küzdelem közben merevedésem van sokszor.

Jelzem,nem vagyok meleg,barátnőm van, semmi ilyen hajlamom nincs.

Várom az normáis válaszokat:) köszi


2011. máj. 12. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha azt írják erre hogy nem, akkor orvoshoz fogsz menni?
2011. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Hat en kuzdosportoltam, foldharclotam is, de nem allt fel a cerkam egy fiu edzotartsamra sem. Biztos latens buza vagy.
2011. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

Biztos,hogy lappang benned valami bu-zulási hajlam.

Engem inkább émelyít az edzőtársam leizzadt testszaga.

Ha meg fogjuk egymást,akkor a feladatra koncentrálok,meg edzés közben alapból összemegy a zacskó meg a péló is elernyed a veszélyhelyzetre való felkészülés miatt.

Nem te írod ki állandóan,hogy birkóznál a Margitszigeten idegen férfiakkal?

Ha igen,akkor már a randira készülsz alapból és nem vagy homár?

2011. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%

én is bírkózok, és még sose állt fel a farkam bunyó közben.Még akkorse, ha csajokkal gurulok.


bu-zi leszel szerintem, csak még magadnak sem mered bevallani.

2011. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Nekem se áll fel földharctól. Én a helyedben elgondolkoznék. :D
2011. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
A birkozoknak meg amugy is van egy olyan "szokasuk", hogy nem furdenek verseny elott. Ez bevett taktika sok kelet-europai, balkani csapatnal, hogy a testszaga miatt meg hozzaerni is undorodsz, igy maris elonyben van veled szemben, mert mig te a hanyingerrel kuzdesz, addig o foldhozvag. Egy ilyen helyzetben ha valakinek felall a cerkaja akkor nagy gondok vannak az illetovel.
2011. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még akkor sem áll fel, ha tök jó csajokkal van földharc, nem hogy ha csávókkal. Sajnálom, te B.U.Z.I vagy.
2011. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
74%

Szia szerintem ez nem feltetlenul jelenti azt hogy homoszexualis vagy, lehet hogy az agyad osszeteveszti ezt a fajta izgalmi szituaciot.

Volt mas helyzetben is spontan erekciod?

Persze fennall a lehetosege hogy vonzodsz a ferfiakhoz (is), de erre a valszt magadban talalod meg, kepzeld el hogy egy ferfi simogatja a mellkasod ha ezt nem erzed taszitonak akkor valoban nem vagy tisztaban a szexualitasoddal meg.

Szerintem kerd ki egy szakerto velemenyet, nem azert mert ez barmi fele veszelyt jelent az egszsegedre de ha nem tudod kontrollalni a merevedesed az meg sok kinos szituacioba hozhat. Gondolom nem orulnel ha a haverjaid nem akarnanak veled edzeni, az elottem szolok hozzaszolasai tokeletesen modellezik a ferfiak nagytobbsegenek elso gondolatat es oszinte velemenyet.

2011. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem meg merevedes kozben birkozhatnekom tamad. :)
2011. máj. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
52%

nekem csak akkor ha birkózást nézek

29/F :D

2011. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!