Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom felső része kicsit...

A makkom felső része kicsit piros enyhén ráncos érintésre érzékeny kelletmetlen, nem viszket nem fáj csak érzékeny kb 1 éve ilyen mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 14:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy száraz? Szappannal mosod? Mert az megbonthatja a makk nyálkahártyájának természetes védelmét.
2012. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

És a tusfürdők nem bonthatják meg ?

Tudsz jobbat mint egy baba szappan ?

A fiatal fiúk zömének mind ilyen .

Majd 70éves korukban nem ilyen lesz,de akkor meg más gonddal állnak elő .Amig nem volt net addig ennyi gond sem

2012. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

A szappanon nem csak a sima szappant értettem, hanem minden pipere készítményt (a tusfürdő is ide tartozik).

Vannak, akiknek érzékenyebb a makkjuk ezekre a készítményekre.

Akkor elegendőnek kell lenni a sima meleg víznek, vagy be kell szerezni valamilyen gyógyszertári készítményt erre a célra.

2012. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
nem, nem szàraz , èrdekes mòdon csak a makk felsõ rèsze ilyen amit ugye a mi szemszögünkböl làtunk , az oldala meg az alja nem ilyen nem tudom mit kellene tenni
2012. okt. 14. 19:49
 5/31 anonim ***** válasza:
A fitymád (ha van), teljesen fedi a makkodat?
2012. okt. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
persze teljesen fedi bõven
2012. okt. 16. 19:19
 7/31 A kérdező kommentje:
jobban mondva mindenhol ràncos de a teteje a legdurvàbb, kb olyan èrzès ha huzogatom a fitymàm(a maszturbàlàs lehetetlen) mint mikor megègetjük a nyelvünket forrò levessel ès jòdarabig èrzèkeny mindenre, na ilyen èrzèkeny a makkom , ha igy marad soha nemfogok tudni szexelni :-(
2012. okt. 16. 19:22
 8/31 anonim ***** válasza:

Ez nagyon fura.


Egyrészt szerintem menj el orvoshoz, szakorvoshoz (értek ez alatt akár bőrgyógyászt is, ki tudja, hátha van értelmes mondanivalója; bár a bőrgyógyászatot ismerve eléggé olyan „hát akkor próbáljuk ki ezt, ha nem megy, próbáljuk ki amazt” a dolog. na mindegy).


Másrészt pedig:

• Történt akkoriban bármi szokatlan, amikor ez a folt megjelent? (bármilyen testi, lelki baj, betegség, egy ideig fürödni nem tudás, teljesen mindegy, bármi)

• Vannak más bőrproblémáid esetleg?

• Hámlik a folt? Változékony kinézetre, tapintásra, vagy teljesen állandó?

• Mivel, hogyan tisztítod a makkodat, ha egyáltalán?

2012. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Még valami eszembe jutott: Neogranormon. (Természetesen kizárólag miután elolvastad a betegtájékoztatót) S ne az egész foltot, hanem próbaként csak egy kisebb darabját kend be.
2012. okt. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
fürödni tudtam vele mindig, de van tejalaergiàm amit hellyel közzel kinõnettem egy pàr ève nem volt kiütèsem,debkb egy idõben jelent meg az èrzèkenysèg hogy megjelentek a zsirmirigyeim a makk tövèben, de tegnap azt vettem èszre tūzetes vizsgàlat utàn hogy magàn a makk felületèn kb homok szemnyi mirigyek vannak egy pàr darab ha egyàltalàn mirigyek de csak erõs fènynèl làthatòak.
2012. okt. 17. 05:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!