Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom felső része kicsit...

A makkom felső része kicsit piros enyhén ráncos érintésre érzékeny kelletmetlen, nem viszket nem fáj csak érzékeny kb 1 éve ilyen mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 14:15
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
hàmlani nem hàmlott soha, nem is viszketettsemmi ilyen olvastam hogy ingernek kell kitenni, de mig nem jelentek meg a foltok meg èrzèkenyedett el addig volt inger, ugy hogy ez sem jött be, ha kèpet teszek fel az segit ?
2012. okt. 17. 06:01
 12/31 anonim ***** válasza:
Igen, az segítene az ötletelésben. Bár biztosat csak orvos tud mondani.
2012. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
majd csak este tudok kèpet feltenni 8 körül
2012. okt. 17. 11:12
 14/31 A kérdező kommentje:
[link] ez az csak mobilrol tudom rendezni a dolgokat nem szàmitogèpröl
2012. okt. 17. 17:17
 15/31 anonim ***** válasza:

Köszi.


Hát, a képen éppen csak kivehető, hogy más a teteje mint az oldala... és egyáltalán nem tűnik problémásnak (pl. ha mondjuk gombás fertőzés lenne vagy dermatitis, akkor ennél lényegesen nagyobb különbségre számítanék).


Sajnálom, nincs ötletem a fenti kenőcsöt leszámítva, meg azt, hogy nézesd meg egy dokival. Aztán légyszi mondd majd el, mi volt a gond, hadd okosodjunk :)

2012. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
megnèzetem, egy valamire ràjöttem a makk meg a fityma mindig össze van tapadva, egyszer ugy össze tapadt hogy azòta van az hogy èrzèkeny mintha eleven lenne , de nincs fityma szûkületem , olvastam hogy jò rà a neogronormon kenõcs mivel kèpezi a hàmsejteket, de tènyleg gombàsodàs tuti hogy nincs mert akkor viszketne stb
2012. okt. 17. 20:58
 17/31 anonim ***** válasza:

Ja, a szűkületet azt látom hogy nincs :D


Próbáld meg a Neogranormont a folt egy részén, nézd meg, okoz-e valami különbséget amíg el nem jutsz a dokihoz :)

2012. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
köszi, megpròbàlom
2012. okt. 18. 09:48
 19/31 A kérdező kommentje:
4 napja hasznàlom a neogronormont, a fitymàn èrzèkelhetõ a vàltozàs, a makk repedezettsège nem vàltozott èrzèkenysège nagyon minimàlisan vàltozott.
2012. okt. 21. 22:27
 20/31 anonim ***** válasza:
Érzékenység: jó vagy rossz irányba változott? :)
2012. okt. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!