Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barlangos test sérülhetett...

Zzoli23 kérdése:

A barlangos test sérülhetett meg jelq közben?

Figyelt kérdés
5 napja kipròbàltam ezt a jelq nyùjtó gyakorlatot, ami abból àllt, hogy körbefogtam a pènisz,ès a vért előre a kalapba prèseltem. 2., vagy 3. Alkalom után megdagadt a pènisz szára teljes hosszban, és a merevedésem azóta gyenge. Nehezen akar felállni, és akkor is puhább, kisebb. Voltam urológusnál de addigra (kb 3 nap) elmúlt a gyulladás, és a doki aztmondta nincs semmi baja. De nem akar felállni, és kisebb is mint lenni szokodt.
2012. okt. 20. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, remélem csak az ijedtség játszik veled :(
2012. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vajh' mi okból csináltad ezt a nyújtó gyakorlatot?
2012. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak gyakorlatozz vele ,hamarosan nem lesz min .

Volt, nincs ,mint a mesében

2012. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért gyakorlatoztam vele, mert szerettem volna ha 2-3cm-rrel hosszabb lenne. 14 hosszú 4cmm körüli a vastagsága. De több ilyen baromságot nem csinálok. Azthiszem rendbe jön. Kicsit nehezebben mint szokott, de tegnap ùgy állt mint a cövek. Remélem csak a megerőltetéstől volt, van ez a probléma. Abban reménykedem néhány napon belül újra a régi lesz. Igaz ellőtte minden reggel volt erekciòm, de ha csak ez mùlik el az még nem gáz.
2012. okt. 21. 05:54
 5/5 A kérdező kommentje:
juj, hála istennek elmúltak a problémák, de nagyon beparáztam. Nem ajánlom senkinek ezt a hülye gyakorlatot!!!
2013. jan. 20. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!