Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki a fitymaszűkület már úgy...

Ciki a fitymaszűkület már úgy értem ha arra kerül a sor?

Figyelt kérdés
Nekem nincs, csak van egy barátom akinek az van és ezért kissességi komplexusa van e miatt.Fél hogy majd a lány akivel együtt lesz majd visszataszítónak találja. Segítsetek.

2012. okt. 23. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy nem megy egy sebészhez, hanem ezen depizik. A lányok nem a fitymája miatt nem fogják akarni, hanem hogy ilyen melák.
2012. okt. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy velem van a baj,de nem fityma alapján választok pért.Nem nézegetem nagyítóval,mielőtt eldöntöm akarok-e vele lenni.Viszont tényleg ciki,hogy nem megy vele orvoshoz.
2012. okt. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*párt
2012. okt. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én már mondtam neki hogy menjen orvoshoz de fél...
2012. okt. 23. 08:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemigen a fitymaszűkület a ciki hanem az hogy nem tud majd közösülni a párjával.

Fitymaszűkület esetén elég iszonyú fájdalmat fog átélni amikor a szűk bőr hátracsúszik amitől szerintem azonnal abbahagyja majd amit elkezdett-sőt ha elszorítja az ereket a makk mögött a visszahelyezéséhez is lehet orvosi segítség kell(ahol meg egyúttal elvégzik a körülmetélést is).

2012. okt. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Maga a szűkület nem ciki, hiszen ez egy rendellenesség.

Az más kérdés, hogy : - ha kisgyermekkor óta megvan, akkor miért nem került már megoldásra; - ha másodlagosan alakult ki, akkor az idevezető okok elkerülhetőek lettek volna (tisztálkodás elmaradása, letapadás nem megfelelő kezelése).


Egy dolog azonban igen is ciki : hogy nem megy vele orvoshoz!!!

A szűkületet kezelni kell, mert nem tudja így kellően tisztán tartani a makkot, így a meggyűlt szmegmában elszaporodnak a baktériumok, ami az mellett, hogy büdi (ez már ciki egy csaj előtt), be is gyullad.

Mellesleg a szexuális életben is gondot okoz a fitymaszűkület, mert nem tud az aktus során szabadon mozogni a bőr a péniszen, makkon.


Szóval mielőbb urológus, vagy gyermekkorúság (18 évig) esetén gyereksebészet!

Amúgy biztos, hogy a haverodnak van szűkülete, és nem Neked, csak ciki még anonim módon is felvállalnod?

2012. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fitymaszűkölet nem ciki. Az egy állapot, amit meg kell oldani. Nem érdemes sem halogatni, sem házilagosan barkácsolni, magától nem fog megoldódni. Mondd meg a barátodnak, hogy szedje össze a bátorságát, és menjen el Urológushoz! Nem kell beutaló, és szégyenkeznie sem kell, sok ilyet látott már!
2012. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy ciki. Minél hamarabb irány a körülmetéltetés, mert aztán gáz lesz belőle!

Ha nem akarsz valamelyik állami szutyokba menni, akkor ma már van erre magánhely is, ahol ambuláns módon laserrel körülmetélnek és annyi. Ha érdekel, írj privátot, aztán előkeresem a pontos elérhetőséget.

2012. nov. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aztán bizony, abba gondolj csak bele, hogy netán egyszer (ja annyira nagy a szűkület) majd szex közben vagy egyéb szexuális tevékenység miatt majd sürgősséggel kerülsz az urológiára, mert visszahúzni se tudod, és akkor meg sokkal cikibb lesz a körülmetéltetés (na meg nehezebb is). Úgyhogy vacak egy helyzet ez így, ha rám hallgatsz, minél hamarabb megcsináltatod, amíg nagy baj nincs belőle!
2012. nov. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!