Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Évekkel ezelőtt fitymaszűkület...

Stan91 kérdése:

Évekkel ezelőtt fitymaszűkületem volt, részleges körülmetélést hajtottak végre rajtam. Meg tudom egyénileg oldani hogy ne keljen orvoshoz menni? Többi lent:

Figyelt kérdés
Azóta barnás foltok jelentek meg a bőrön és a makkomon is. Mi lehet ez? Orvoshoz félek elmenni. A válaszokat előre is köszönöm

#körülmetélés #fitymaszűkület #körülmetélés utáni panasz
2012. okt. 18. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Minek orvoshoz menni ilyen aprósággal... Várd csak meg nyugodtan, amíg lerohad magától...
2012. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kell mindjárt halálra rémiszteni .

Semmi egyéb tünet,csak színelváltozások

Ez a bőr pigmentjétől is lehet.

És akinek az arcán van ilyen?

Ki látja ezt a Egy gatyában ?

Egy műtéti beavatkozás után elváltozhat a bőr színe .

Mit kell itt megoldani ?

2012. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Azt sejtettem hogy nem túl nagy a baj mert nem viszket, nem fáj csak esztétikailag csúnya. Esetleg lehet kezelni valahogy hogy elmúljanak vagy legalább elhalványodjanak a foltok? Valaki tudja a pontos megnevezését ennek?
2012. okt. 18. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Hol van pontosan? Mert ha csak a makkon, akkor azért lehet mert szabadon van, vagy én nemtudom (Én is részlegesen vagyok metélve)
2012. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Nekem az egész előbőrt lecsonkolták és szintén ez van. Ez sokaknak van, barna foltok, amik erősödnek. Nincs ellenszere. Kenőcsök meg lámpák.... lehet próbálkozni, de nincs garancia rá. Akár erősödhetnek is a foltok. Ezért kell a legtöbb előbőrt meghagyni, amit csak lehet, nem viccből van az ott :(
2013. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!