Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van, előjegyz...

Fitymaszűkületem van, előjegyzést kaptam, az azt jelenti hogy azon a napon már műtenek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem az orvosnál kérdezel rá?
2011. máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is átéltem, nem fájdalmas. 1 évvel később mentem, mint mikor elkezdődött a szűkület, és azt meg is jegyeztek, hogy tovább is fog tartani a gyógyulás. De augusztusban műtöttek, 1 hónapig kellemetlen volt hogyha hozzáért valamihez. Kb. Ennyi. Egyébként meg műtét után ne ijedj meg, fel lesz húzva a nemi szerved, de utána már nem kell vele szórakozni.
2011. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első: azért mert annyira izgulni kezdtem hogy elfelejtettem rá kérdezni és gyorsan elmentem.

második:köszi,csak nem válaszoltál a kérdésre, de azért kösz.

2011. máj. 11. 11:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Az öcsémnek aznap csinálták. Este már jött haza. Délben volt a nyissz.
2011. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

" fel lesz húzva a nemi szerved, de utána már nem kell vele szórakozni."

:LOL

2011. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jó akkor máshogy kérdezem mit jelent az előjegyzés ebben az esteben ?
2011. máj. 11. 11:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Mai 11:19-esnek!


Nekem igazából már gyerekkorom óta van, akkor el is vittek uruológushoz, azt mondta, huzogatni kell. Azóta eltelt vagy 14 év. A probléma nem oldódott meg, mert bár csak egy enyhe szűkület van, nem szorít, nem fájdalmas, együtt élek vele. Viszont azt hallottam valahol, és ez szerintem igaz is, hogy a szűkület gátolja a teljes merevséget.

Nem tudom, mit csináljak. Ha most elmegyek orvoshoz, az gyakorlatilag úgy lenyisszantja nekem, hogy semmi bőr nem marad, ami takarja a makkot. Ezt nem kívánom annyira. Sőt, egy idősebb pasinak is lenyisszantották, és mondta, hogy teljesen érzéketlenné vált folyamatosan a makkja. Mit tegyek? Légyszi ossz meg velem erről pár dolgot, neked milyen! Nagyon köszöntem előre is!

2011. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok megint: szerintem hivd fel az orvosi rendelöt és kérdezz rá - nem mindenhol megy egyformán. De szerintem elég valószinü, hogy a mütétre vagy elöjegyezve.
2011. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2011. máj. 11. 13:44
 10/12 anonim ***** válasza:

12:53-asnak.


Nem feltétlen! Ez is attól függ...

1.) TE mennyire vagy tájékozott a le7őségeidről?

2.) Helyileg/Anyagilag milyen egészségügyi intézményhez fordulsz bizalommal?

3.) Az orvos akit kifogsz, énközbontú vagy betegcentrikus?

4.) Milyen alternatívákat ismer a megoldáshoz?

5.) Milyen technikát, eszközöket használ a beavatkozáshoz?


Ha valóban enyhe a szűkületed, kér7sz akkor egy 1xű keresztirányú bemetszést is, ami megold6ná a szűkületedet és annyira nem is feltűnő. Műtétileg az így néz ki... (véégre találtam képet a beavatkozásról):

>> [link]


Ha résen vagy, és nem engedsz a 10-ből persze úgy, hogy hogy a szűkületed VALÓBAN enyhe. Ha a szűkült rész viszont már nem ment7ő, akkor is van megoldás: RKM (Részleges KörülMetélés), amely sok rafinált urológus állításával szemben VALÓBAN létezik, és rajzilagosan az alábbi módon néz ki:

>> [link]

>> [link]


Ez is kér7ő, de ha az orvos kitart a TKM (Teljes KörülMetélés) mellett, akkor ott le7 őt hagyni, és másik orvoshoz le7 fordulni. Elmondom 1ébként, az RKM elvégzése uannyi, mint a TKM-é, csak fentebb kell a bőrt összevarrni. Csak vannak, akik azzal érvelnek a TKM mellett, hogy "visszaszűkül". Ez akkor valóban le7séges, ha a műtét után uúgy nem húzogatod, edzed egy ideig a fitymádat, mint azelőtt, hogy szembesültél volna a szűkületeddel, esetleg elhanyagoltad volna.



@ KÉRDEZŐ:

A te kérdésedre a válaszom:

Attól függ, mire kaptál előjegyzést? Mi szerepel a papíron? Voltál már orvosnál, aki megvizsgálta a szűkületedet már, vagy még csak most fogja a doki először látni? Mert ha most mész hozzá először, akkor nem vsz, hogy még aznap megműtenek, de vannak kivételek.


_ De ezt miért nem kérdezted meg ott és akkor, amikor a doki megvizsgált?

_ Elárulsz egy életkort?



Üdv: EE

2011. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!