Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » "Tágulhat" a fitymám idővel?

"Tágulhat" a fitymám idővel?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Kiskoromban nem tudtam, hogy a bőrt hátra kell húzni a makkról, és úgy szokás tisztítani stb. A neten olvasva találtam rá, hogy ez úgy működik, hogy a fitymát hátra kell húzni. Annyira rá volt kúszva már a makkomra a fityma, hogy erekció közben sem látszott belőle semmi. Aztán 2-3 hét alatt elértem, hogy lankadt állapotban teljesen hátra lehessen húzni. Viszont merev állapotban még mindig csak a makk felső része bukik ki, ha hátrább akarom húzni, az már fáj.

De ha próbálkozom továbbra is ezzel a módszerrel tágítani, megoldódhat a probléma?


2012. okt. 29. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen, tágulhat. Már az is nagy eredmény, hogy lankadt állapotban hátra tudod húzni. Be kell "járatni".
2012. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig soha nem vertem. XD Viszont ez nagyon zavar...
2012. okt. 29. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:

4 es.

Miért kellene örülni egy körülmetélésnek ?

Sokan csak a kényszerűség miatt válnak azzá .

2012. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Idióták! Mit kell itt szegény szerencsétlen fiatal gyereket máris durvábbnál durvább beavatkozással ijesztegetni???


Persze, hogy tágulhat idővel a fityma. Még csak 13 vagy, a serdülésed elején jársz. A fütyi minden bizonnyal nőni fog, és jobban belenő majd a fitymába, akkor a helyzet javulhat, de manuálisan is tudod nyújtani a fitymádat.

Azonban azt tudd, hogyha a serdülésed végéig nem oldódik meg a helyzet, és nem csinálsz vele semmit, akkor majd csak orvos fog majd tudni nagy valószínűséggel segíteni rajta műtéttel. Ennek számos módja van, nem kell mindjárt mindent vágni! Ezekről a módokról bővebben az alábbi topikban is olvashatsz, és ha bármi problémád van, ott tudsz kitől kérdezni is!?


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Sok sikert a megoldáshoz, és nyugodj meg! Nincs még veszve semmi!

2012. okt. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze hogy tágulhat, 13 éves korban sok srácnak még el sem válik a makk peremétől a fitymája. Én amúgy körül vagyok metélve és nekem nincs bajom vele, jó nekem így, de ilyen dolog miatt nem kell valakit körülmetélni, viszont ha rosszabb lesz, inkább mint jobb, akkor majd valszeg bemetszik a szűk részt, hogy könnyen hátra lehessen húzni, vagy a féket hozzabbítják meg. Nem kell parázni nem lesz itt gond, csak ne erőltesd túl mert ha lesérül akkor fokozatosan kialakulhat szűkület.
2012. okt. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
@Kérdés: Abszolúte :) Csak így tovább, biztos javul még. Gratulálok, hogy ennyit máris magadtól elértél :)
2012. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ronaldo99 válasza:
ügyes vagy :). csak így tovább, grat.
2012. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!