Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet égető érzésem...

Mitől lehet égető érzésem vizeletürítés közben?

Figyelt kérdés
Kb. 9 éve ugyanezzel a panasszal jártam orvoshoz. Akkor prosztata gyulladással kezeltek. Volt vérvizsgálat, ultrahang, spermamintát vettek tenyésztésre. De amikor az orvos azt mondta elmúlt a gyulladás, jók az eredményeim akkor is megmaradt a tünetem. Ezt a mai napig érzem kb. hetente 1x. Mi lehet ez ? Volt valakinek hasonló?
2009. aug. 11. 10:38
 1/4 wheeler válasza:
Nekem volt többször is, volt amikor irtózatosan fájt, volt amikor éppen hogy csak égett. Nem tudom mitől volt, soha nem foglalkoztam vele úgy igazán :/. De elmúlt :P.
2009. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! 9 éve? Na az nem semmi. Én azt javaslom, hogy 5 napig igyál meg napi 1 liter kamillateát, amikor érzed ezt a tünetet. Nem volt esetleg bármilyen nemi betegséged?
2009. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt nemi betegségem. Az égető érzés sem fájdalmas, csak épp annyira érzem, hogy tudjam ott van.
2009. aug. 12. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nemibetegségre utal,hogy éget!!
2009. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!