Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vizeletürítés után erős...

Ha vizeletürítés után erős csípő, viszkető érzésem van, milyen kenőcsöt használhatok külsőleg az enyhítésére?

Figyelt kérdés
Canestent pl. lehet? A Betadine-re rá van írva, hogy terheseknek nem ajánlott. Valószínűleg kicsit felfáztam. 11 hetes kismama.
2007. okt. 19. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Canestent. Én is azt használtam, és hamar elmúlt a csípő érzés. De inkább menj el az orvosodhoz, valószínű hogy hüvelykúpot fog felírni.
2007. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hugycsvedben érzed a fájdalmat akkor kivülről hiába kened,belül van az okozója.Ha felfáztál igyál sok folyadékot,az egy nap alatt átmossa a vesédet és elmúlik a fájdalom.Ha kivül érzed a csipést én a bepanten+ vagy a neogranormont ajánlanám ami hámositó hatású és még fertőtlenit is.A canesten gombás fertőzésre van,ha erre gyanakszol menj nőgyógyászhoz és ő felirja a megfelelő gyógyszert ami nem árt a babádnak!
2007. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a hugycsöved fáj, én az urológiát javaslom.

Van egy por, amit éjjel kell meginni, reggelre kimossa a hólyagból a bacikat és minden rendbejön, de nem tudom a terhességre való hatását.

mindenképp konzultálj orvossal

2007. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló panaszom, az orvosom azt mondta, hogy a terhesség korai szakaszában még semmilyen gyógyszer nem javallott. Azt ajánlotta, hogy kamilla teával öblögessek, ha viszont nem múlik el pár nap alatt, akkor végső esetben Canestent használjak.
2007. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!