Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Óvszer nélkül miért nem jó?

Óvszer nélkül miért nem jó?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már 3 éve együtt vagyunk, már egyszer volt, hogy tablettát szedett, de általában húztunk gumit, most ismét elkezdte, azóta átestem egy rövid fék műtéten (lézeres) hátha az a gond, de még most sem az igazi a közösülés óvszer nélkül. Nehézkes a "behelyezés" olyan érzésem van mintha túl szűk lenne/nem lenne elég síkos. Eléggé fájdalmas. Ha nagynehezen bement akkor meg pár húzás után vége is. Óvszerrel könnyedebb a bejutás és általában tovább is bírom. Mi lehet a probléma? Válaszotokat előre is köszönöm!
2012. nov. 2. 21:00
 1/9 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Elég nedves a barátnőd?
2012. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem ezzel nincs gond, eléggé nedves szokott lenni.
2012. nov. 2. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégsem elég nedves. Próbáljátok ki síkosítóval!

Vagy szexelj továbbra is óvszerrel és meg van oldva a gond.

2012. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
neegnedves benne van a kerdese viszont izgasd fel jobban gyors tuzelesre van megoldas irj
2012. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Óvszerrel egyszerűbb igen, mert akkor nem kell a barátnődnek annyira nedvesnek lennie. De hidd el, azért mert te nem érzed, hogy dörzsölődik, ő még érzi (ezért nehezebb is óvszerben csinálni, azt hiszed a csaj már elég nedves, közben meg nem)

lényeg hosszabb előjáték, jobban be kell indítani a barátnődet, illetve a nyalás is segít, bármilyen profánul is hangzik, bő nyállal (na attól csúszik csak igazán, még a félkemény farkad is simán becsusszan)

2012. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a gyors elmenés: intenzívebbek az ingerek mint gumiban. gumiban soxor nem érez az ember szinte semmit. lényeg, hogy tarts szüneteket, lassíts, kicsit pihenjetek, a csaj ne szorítsa a farkad (ha a barátnőm rászorít a pc izmával, én is elmegyek 1 perc alatt akár :))
2012. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha van előtte nyalás és totálisan nedves, akkor is fennáll a probléma. Óvszerben sosem érzett olyat, hogy száraz lenne. Igazándiból óvszer nélkül sem rossz neki, csak nekem fáj mikor behatolok. Először attól féltem, hogy enyhe fitymaszűkület vagy valami hasonló.
2012. nov. 4. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdés: "Nehézkes a "behelyezés" olyan érzésem van mintha túl szűk lenne/nem lenne elég síkos."


Komment: "Óvszerben sosem érzett olyat, hogy száraz lenne."


Most ki érzi valójában a problémát? És mit is???

2012. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A problémát én érzem, a barátnőm vagy nem érzi vagy nem mondja, ezt nem tudom.
2012. dec. 19. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!