Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 cm-es, lefelé hajló pénisze...

18 cm-es, lefelé hajló péniszem van. Lehet ezzel problémám csajok? Olyan fiúkat is kérdezek, akik az én helyzetemben vannak.

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 14:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azért tudom mert nekem is ilyen van. Előre álló enyhén lefelé görbülő, 19,5cm hosszú. Én is paráztam régen a görbület miatt meg hogy nem áll az ég felé, de egy szexológus szó szerint azt mondta amit én neked az előző kommentemben.


Az estédet majd a csaj dobja fel!

2012. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Csak helyeselni tudom az előttem szólót!

:-) 31/N

2012. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%

Rengeteg problémád lesz az adottságaid miatt..pl. egyszerre fog rád akaszkodni a 18-és a 65 éves nő és ezt bírnod kell ám:).

Viccet félretéve: hagyd a csudába a fütyid nézegetését, méricskélését. A csaj minden rezdülését figyeld amikor döngeted...mikor, hova vezeti a kezed, hol jó neki...ezeket észre fogod venni de csak akkor ha nem magadat figyeled hanem őt...és ha neki jó lesz figyeld meg neked is százszor jobb lesz. Hihetetlen önbizalmat tud adni az élet minden területén, ha egy nőt becsületesen ki tudsz elégíteni.

;)

2012. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Nekem nincs ilyen nagy, de nyalok mint Lessie!
2012. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem most dicsekszel, reklámozod magadat :)
2012. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
B*szki, lebuktam :D
2012. nov. 9. 19:08
 17/20 anonim ***** válasza:
:D 31/n
2012. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Szerdzso válasza:
Kedves kérdező én is szoktam olyan helyzetben lenni mint amit kérdeztél. Sokszor örülök is neki, mert máskülönben a plafonra hugyoznék. Olyankor nagyon pontosan kell célozni 3 méterre a wc-től. Szoktam még esetleg erővel lehajtani vagy viccesebb napokon fejre állni és akkor se garantált a siker. Ilyenkor áldás tud lenni.
2012. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Nekem 19 cm-es oldalra görbülő van. Régebben én is féltem hogy mit fog majd szólni az a lány akivel lenni fogok ezért sokat olvastam róla az interneten is és találtam olyan oldalakat ahol a lányok többsége azt írta hogy jobban szeretik ha nem egyenes mert akkor már eleve a szerszám görbülése is izgatja őket. Első hallásra hihető volt amit írtak de miután kipróbáltam már biztos voltam benne hogy tényleg igaz amit írtak. Nekem még soha sem panaszkodott egy lány sem hogy milyen a kinézete, ahogy az előttem szólók is írták a lényeg nem az hogy mekkora vagy hogy, hogy néz ki, hanem az hogy hogyan használja. Egy jó mesterlövész pisztollyal is célba talál :D ne legyen ön bizalom hiányod, tegyél meg mindent annak érdekében hogy felejthetetlen legyen mindkettőtöknek.


19/F

2012. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Èéésss ismét beigazolòdik amit mondtam ;)


31/n

2012. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!