Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Problémám van nem soká 15...

Problémám van nem soká 15 éves leszek és a bajszom még kicsi és nem nő és a karomon sem akar nőni és ott is kicsi mitől van?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 19:11
 1/4 anonim válasza:
Örülj neki. Am. alapon a férfiak későn érők, szóval valószínűleg emiatt is. Majd megfog nőni és mikor már rendszeresen borotválkozol, annál gyorsabban fog nőni. Én pl. 18éves koromig nem borotválkoztam. Most meg borotválkozom és két vagy három napon belül, már is akkora bajszom lesz, mint akkor. Szóval türelem, még fogsz azon bosszankodni, hogy már megint borotválkozni kell... xP Csak fel a fejjel.
2012. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ez mindenkinél változik. Én már 14 évesen borotválkoztam, mert már rendesen látszódott a "szakmunkásbjaszom", most 16 évesen már rendesen szőrös a mellkasom, hasam, egész testem. Van aki csak 18 évesen kezd el szőrösödni.
2012. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kössza válaszokat amúgy nem fogok bosszankodni mert szakállat akarok majd
2012. aug. 27. 07:40
 4/4 anonim ***** válasza:

az alapból a férfiak későnérők az nem teljesen igaz,mert egy átlagos,normál fejlettségű fiú már 12-13 évesen szőrősődik.

Későnérő lehetsz ennyi.


A magasságod megkérdezhetem?


-mert akik alacsonyabb növésűek azok gyakran később kezdenek el szőrősődni,fejlődni,gyakran a péniszük is később kezd csak el igazán nőni.

Egy 15 éves fiúnak már 176-180 cm között kellene magasságra is már mozognia az az igazság.Bár alacsony szülők esetében a gyerek is sokszor alacsonyabb lesz.

2012. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!