Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mr hetek óta fáj a herém....

Mr hetek óta fáj a herém. Normális?

Figyelt kérdés
Már hetek óta fáj, de nemakarok elmenni orvoshoz mert az 16évesen szerintem gáz....Ez normális hogy fáj?

2012. nov. 5. 06:38
 1/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem normális, szal menj el urológushoz vagy andrológushoz! egy ultrahang nélkül még az se fog tudni mondani semmit, szóval mindenképpen el kell menned, ne aggódj, nem harap és látott már olyat!
2012. nov. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Azt mondják, hogy mindenkinek az fáj, ami a leggyengébb.

Azonnal menj orvoshoz, addig meg váls át a boxeralsóról a fevskére, nekem sok évvel ezelõtt az urológus est ajánlotta.

2012. nov. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
jav: boxerrõl fecske alsóra!
2012. nov. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Boxert hordok...de basszus, kezdek félni..:S Az esetleg nemlehet hogy csak növésben vagyok, és azért fáj? Amugy nem olyan vészes csak olyan mintha zsibbadna...
2012. nov. 5. 07:07
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Nekem is volt, ne hallgass erre a kupac idiótára. Vagy egy éven keresztül fájt nekem, de csak mert hirtelen nőttem. Elmúlik, mondjuk néha elég kellemetlen tud lenni, de nem veszélyes
2012. nov. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Azt üzenném az #5-ös válaszolónak, hogy a jó èdes anyád az idióta, aki a világra sz@rt.

Az urológus meg ugyanezen problémára javasolta, hogy ha lehet ne hordjak boxert, mert az nem tartja a zsákot, így nem lesz visszértágulat, ezáltal nem fog fájni.

2012. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

na a visszértágulat egy újabb kérdés (varicokele), de attól nem igen szokott zsibbadni a here !!!

szal húzz el gyorsan dokihoz na! olyan nincs, hogy mert növésben vagy!!! érted? az semmiképpen se normális!


a szervezet pedig a fájdalmakat nem véletlenül jelzi !


Boxer vs fecskéről meg annyi, hogy azért álljunk meg, az se túl jó, ha oda szorítja, hogy "ne lötyögjön", ugyanis nyilván mindenki tudja, hogy nem véletlenül lötyög és van lejjebb ... Ha nagyon oda simul, akkor elvész a lényege! Inkább úgy mondanám, hogy feszes boxert ne hordj, de egyébként a laza, szellős az egészséges!

2012. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egyébként bocs de egy kérdés:


Konkrétan mi is fáj? mit értesz here alatt? egészen pontosan? a heregolyók vagy csak az egyik vagy a herezacskóban valahol máshol vagy ????

2012. nov. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ugyérzem néha a jobb here golyó kicsit be zsibbad, fáj..remélem nem here rák..vagy valami komoly:S


Ilyen korban ez elő szokott fordulni?

2012. nov. 6. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!