Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi gondoltok? Ha két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi gondoltok? Ha két ember hetek/hónapok óta beszélget egymással napi szinten, mert távol élnek egymástól folyt lent!

Figyelt kérdés
,és nem nagyon van lehetőségük találkozni( 200 km, vagy akár több 100km ), akkor mekkora az esélye,hogy az illetők egymásba zúgjanak? Illetve,hogy milyen hamar történik mindez, miből észrevehető,hogy a másiknak bejössz?
2012. okt. 29. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
természetesen van esélye. velem is megtörtént. kb egy év után éreztem.
2012. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alapból nem kezdek ki több szát km-re lévő emberekkel. Van közelebb is, akivel tudok találkozni napi szinten.
2012. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?;)
2012. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 barátommal is így jöttem össze, egyik a vőlegényem lett :) a neten/sms-ben stb is kiforrhatja magát a dolog, néha még szenvedélyesebb is tud lenni :)
2012. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen,ha tudnánk hány évesek vagytok,úgy könnyebb lenne "segíteni",mert mondjuk nem mindegy hogy 15 vagy 35.:D
2012. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én 18 ő majdnem 20, a távolság viszont mondhatni óriási, ezért érdekel annyira a dolog. (jóval több mint 300)
2012. okt. 29. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanakkora az esély rá hogy egymásba zúgtok mint normális kapcsolatoknál. Arra viszont kicsi az esély, hogy összejöjjetek. De van rá:) attól függ, hogy képesek lennétek-e távkapcsolatban élni.
2012. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

első beszélgetés alkalmával belezúgtam msnen keresztül.

azóta is szeretjük egymást és találkoztunk párszor.

(500km re lakik kb..)akkor 15 voltam. ő 17

még mindig együtt vagyunk (:

17/L

2012. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 év alatt találkoztatok párszor és azt mondod, hogy együtt vagytok? A f*szért kell hülyíteni a másikat, ez rohadtul nem párkapcsolat.
2012. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
velem is volt hasonló. hónapokig tök jól eldumáltunk meg minden, és már azt hittem lehet valami (messze lakunk, aztán ugye nem találkoztunk), aztán kiderült, hogy ő inkább csak barátnak tekint. szerintem simán megbeszélhetitek ezt a dolgot, és azért találkoznotok is kéne lassan, mert mi van ha élőben annyira nem jön be. érted. nem azt mondom, hogy holnap, mert nyilván egy nagy távolságnál ezt nem annyira könnyű megoldani, hanem mondjuk megbeszélitek, hogy talán a nyáriszünetben (milyen hónap is van most? november oké), vagy tavasziban :)
2012. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!