Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borosta de meddig?!

Borosta de meddig?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy az arcomon még nem igazán van összefüggő szőrzetem, ellentétben a nyakamon.

Régebben bele-bele borotváltam még a pihésebb részbe és most már feketévé váltak. Ráadásul minél jobban borotválom annál mélyebbre kúszik a feketedő borosta. Már bőven a gigám alatt van.

Meg lehet valahogy fékezni?

Ha valaki jár ebben a cipőben szóljatok!

(Meg akkor is ha bolhából csinálok elefántot.) :D

Előre is köszi :)



2012. nov. 7. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A szőr növekedését nem tudod megállítani.

Biztosan fiatal fiú vagy ,most kezd a szőrzeted elindulni

a tested egész területén.Én is szőrös vagyok,szinte egybe

függően a bokámig .Sok férfinek kiszőrösödnek a vállai,

és a háta is .Majd megszokod .

2012. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos, hogy tudd, a szőrzeted növekedését nem tudod befolyásolni semmilyen irányban. A borotválástól nem erősödik, nem gyengül. Idővel a többi helyen is meg fog erősödni és sűrűsödni, addig érdemes mindig leborotváni. Hogy a nyakadon honnan kezdődik majd a szakáll az is genetikailag kódolva van, nem lehet befolyásolni semmivel. Nekem pl összeér a mellszőrzetemmel :D De amint látod nem zavar. 23 éves vagyok és még mindig nem végleges a szőrzetem, a vállamon 1-2 éve jelent meg és az arcomon is lassan de biztosan folyamatosan sűrűsödik még.

Ne csinálj ezekből problémát. Sok nőnek (főleg az érettebbeknek) a szőrös férfiak tetszenek. Tapasztalat :D

2012. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :)

Aladaro, valószínűleg nekem is egybefüggő lesz ha végérvényesen kinő mindenütt.

Sokat segített a válaszod. :) basszus még külföldi filmcsillagokra is rákerestem és őket is és a sajtót is hidegen hagyja, úgyhogy végképp megnyugodtam. :)

2012. nov. 8. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!