Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körül belül két három hete...

Körül belül két három hete Csíp mikor vizelek! és néha akkor is ha nem vizelek szerintetek mitől lehet? További Kérdés lent!

Figyelt kérdés
Amikor fel áll akkor jobban csíp, de ha a bőrt huzzom akkor Égető érzést is érzek .. mi lehet ez? Aids lehet? vagy ilyesmik ki zárva?? mert holnap megyek vizsgálatra és vért is vesznek. félek nagyon.. Légyszíves értelmes választ!!

2012. nov. 7. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem húgyuti fertözés.AIDS kizárt.
2012. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. holanp megyek adni vizeletet és vesznek vért is.. remélem ki derül mi a probléma, mert egyszer már voltam vizelet teszten de akkor negatív volt.. de kaptam gyógyszert de nem múlt el.
2012. nov. 7. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az elő is írta ,húgy úti fertőzés lehet.

Vizelet vizsgálat van .Lehet hogy eredmény csak napok múlva lesz,mert baktérium kitenyésztést csinálnak,hogy megállapítsák melyik gyógyszer lesz hatásos neked .

2012. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!