Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy csináljam? Mit csináljak...

Hogy csináljam? Mit csináljak ha rámtör az érzés?

Figyelt kérdés

Eddig heti 1x vertem ki mert kb ennyi időnként kívántam, de most szeretném ezt 1 vagy akár 2 hónapra nyújtani.

Mit csináljak ha rámtör az érzés?



2012. nov. 9. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
és az miért jó neked, ha két hónapig nem vered ki?
2012. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hülyeség..nem fogod bírni..én egyszer elterveztem,hogy 20 napig nem..de rájöttem hülyeség. stresszeseb az ember ha nem szexel vagy nem nyul magához..5 napig birtam.
2012. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak gyakorlás kérdése, és meg fog szűnni a libidód. Ne verd ki soha többet. Ha nem bírod megállni csapd szét a golyóidat két kővel, az véglegesen megoldja a gondod.
2012. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

légyszi ne baromságokat.

(15/f)

2012. nov. 9. 22:05
 5/7 A kérdező kommentje:
mert a sok korai magömléses szerintem azért van mert mindennap kb fél perc alatt kiverik és utána még csodálkoznak miért nem bírják szex közben tovább.
2012. nov. 9. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Hu látszik,hogy nem voltál még nővel. :)

Én naponta nemis 1x verem ki és sokáig birom szex közben ha akarom. Épp ez a lényeg a maszturbálásba,ha sokat csinálod és huzod huzod de nem mész el akkor tudod irányítani és sokáig fogod birni.

2012. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
maszturbálni maszturbálok, de pont ez az: hogy tarcsam vissza
2012. nov. 10. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!