Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni ilyen esetben...

Mit lehet tenni ilyen esetben ( fitymaszűkület )?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy amikor merevedésem van akkor egyáltalán nem tudom le illetve fel húzni a bőrt . Viszont ha már le lankadt akkor is csak nehezen tudom vissza húzni mert akkora marad a makkom , hogy csak félig akar visszamenni a bőr . Amikor fel van húzva a bőr akkor a makkom el kezd lilulni viszont a sperma ki jön .

Amikor nyugodt állapotban van akkor fel illetve le tudom húzogatni a bőrt .

Nem tudom , hogy a kor mennyit számít de 19 éves vagyok .

Mit lehetne tenni vele , hogy ne legyen ilyen gondom .

Őszintén megmondva én attól tartok , hogy el fog halni a makkom egy idő után ha nem kap vért .


2012. nov. 11. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvosi segítség kell.
2012. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mázlid van, akkor egy egyszerű, ám picit időigényes tréninggel a probléma megjavítható.
2012. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Hali!


Először is,... nyugodj meg! Amitől tartasz, az ebben a formában nem valós. Ha a makk kizáródik a beszűkült fitymából, mert a szűkület annyira szoros, nem a vértelenség miatt hal el, és nem azonnal, hanem azért, mert a vér nem szállít a benne lévő sejtekhez oxigéndús vért, ennek következtében -- súlyos kizáródás (ún. PARAPHIMOSIS esetén) -- kb. 6 óra alatt kezd elhalni, ha nincs véráram a péniszben. Ha sikerül enyhíteni a szorításon, akkor ez az idő kitol6ó még vmeddig.


>>>

Vki még régebben mesélte nekem egy buliban, hogy neki tökvéletlenül záródott ki a makkja, méghozzá úgy, hogy a bnője egy hatalmasat rántott rajta akaratlanul rejszoltatás közben,... így a fitymája nagy vszséggel megsérül7ett annyira, hogy az begyulladt, majd beszűkült, és amikor hátrahúzta, kizáródott, azonban vhogy nagy nehezen csak elvegetált egy bő másfél hétig, addig próbálta elviselni a helyzetet, majd elment az orvoshoz, ahol TKM-elték, (Teljesen KörülMetélték) annyira ramaty állapotban volt a fitymája, meg a makkján is meglátszott a sok szenvedés.


Na most nem ismerem a sztori valóságtartalmát, ezt a sztorit is olyan 2007 tájékán hallottam az ominózus, immáron TKM-elt bré tulajdonosától. de az tény, hogy vmeddig kihúzható, míg elhal esetlegesen a makk, és a fityma.)

<<<


˙

Hozzád visszatérve,... amíg pontos rálátás nincs a problémáról, addig segíteni sem le7 úgy, hogy az számodra is haxnos legyen. Ahhoz bővebben be kellene avatni a problémába, segíteni is csak akkor esélyes. A problémádra am. nem egyféle megoldás létezik, viszont azt belátom, valóban nem a legjobb előjel, ha merev állapotban a fityma a makk alá szorul és felduzzad! :-o


Most sajnos túl fáradt vok ahhoz, hogy visszakeressem a parafimózisról szóló régebbi haxnos topikok tartalmát, de megígérem, hogy minél előbb linkelek párat. Addig, ha van kérésed, ne kelljen nógatni téged! ;-)


Üdv: EE

2012. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!