Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem-re van...

Fitymaszűkületem-re van valami módszer? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a problémám, hogy fitymaszűkületem van. Tisztálkodás megy. Merev állapotban lejön a bőr a fitymám alá csak fel nehezen vagy egyáltalán nem jön piros is azon a részen látványosan kisebb az a rész. Milyen megoldások vannak? Nem akarok metélést egyáltalán nem tetszik és a műtéttől is félek. Valami megoldás? kérlek benneteket segítsetek senkire se számíthatok. Doktornál még nem voltam, de úgyis egyből metélne!

2012. nov. 5. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nincs más megoldás csak az orvos és a műtét.
2012. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Mivel mereven is hátra tudod húzni a fitymádat, így annyira nem vészes ez a szűkület. Ha metélni is kell, akkor a leírtak alapján 100%, hogy elég egy részleges metélés. De az is lehet, hogy bemetszéssel orvosolható, így elkerülheted a metélést. Mindenképpen keress fel egy urológust.
2012. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Én mégis az orvost javasolnám,és elmondanám ugyan ezt.És ha nem akarod,nincs műtét.A fürdésnél való huzogatás is segíthet,de lehet,hogy ilyen kis mértékűnél a krém is elég,amit az orvosnak kéne felírni.
2012. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

De nagyon külditek a dokihoz.

Nem olyan súlyos az ő esete

2012. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen, küldjük orvoshoz, mert ez nem játék. Aktus közben szépen berepedhet és akár még paraphimosis is kialakulhat. Ergo csak rontani tud a helyzetén, ha nem megy el orvoshoz. Hangsúlyozom, a leírtak alapján nagy a valószínűsége, hogy bemetszéssel orvosolható. Így nem kell metélni.
2012. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valójában 18 éves vagyok nincs barátnőm nem is volt. Épp ezért, mert ilyen selejt lettem... Pedig nagyon tetszik most is egy lány, de vissza kell fogjam magam nem is nézek rá nem is beszélek vele. Pedig barátnői is mondták, hogy tetszek neki. Nem szeretnék így kapcsolatot :(.
2012. nov. 5. 23:02
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy, miért lennél selejt? Ez a fitymaszűkület elég gyakori probléma, elhiheted. Nem kell rajta rágódnod. Menj el orvoshoz és mondd meg neki, hogy nem akarsz metélést. Nincs is rá szükség, mivel neked enyhe szűkületed van. Szerintem bemetszéssel megoldható. Csak ne várj sokáig, ne emészd magad. Én is sokat vártam a rövid fékemmel, aztán rászántam magam és megműttettem. Ezeket a műtéteket ambulánsan végzik, tehát bemész, megműtenek és még aznap hazamehetsz. Hamar túl leszel rajta és 100%-os lesz a műszer:D A csajról meg ne mondj le! Gyere vele össze és közben intézd el a szűkületet is.
2012. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ rendes tőled. A bemetszés az, milyen? Rendben van elmegyek egy dokihoz. Nekem ez lesz a karácsonyi ajándékom(évek óta próbálok vele elmenni dokihoz, de mindig húztam az időt és féltem, hogy metélik, de ez most biztat) köszönöm neked.
2012. nov. 5. 23:17
 9/17 anonim ***** válasza:
Próbálj utána olvasni a neten. Konkrétan nem tudom, hogy miként zajlik. De valami olyasmi, hogy több helyen bemetszik a gyűrűt, ezáltal nem fog szorítani. Sajnos én se tudok többet erről. De az biztos, hogy nálad nincs szükség teljes metélésre. Azt csak akkor szokták, ha nagy mértékű szűkülete van valakinek. Én azt tanácsolom, hogy ne várj vele. Minél előbb menj el az urológiára. És egyet ne felejts el. Te vagy a főnök. Ha valamit nem akarsz, hogy megtörténjen, akkor az nem fog megtörténni. Vedd úgy, hogy elmész az orvoshoz és csak megmutatod neki. Semmi több, csak azt akarod megtudni, hogy milyen megoldások lehetségesek. Ezzel a gondolattal már nem is olyan nehéz orvoshoz fordulni:)
2012. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is ez volt. Mikor erősebb lettem , és volt elég bátorságom vettem egy nagy levegőt összeszorítottam a szám és lassan felhúztam. Fájt, de sikerült, és azóta minden ok. :D
2012. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!