Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most ez fitymaszűkület, vagy mi?

Most ez fitymaszűkület, vagy mi?

Figyelt kérdés
Sajnos a nemi szervemen szerintem fitymaszűkületem van.vagy mégsem?Meleg vízben normálisan felhúzható a bőr rajta,mint annak a rendje módja.Viszont víz hiányában ez nem megy,akkor csak a hegye látszódik ki.Ez mi?
2012. okt. 30. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyakorold a hátrahúzást,és akkor majd ugy is menni fog .
2012. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem ez akkor is furcsa.meleg vízben mereven hátra jön,de normál esetben nem?Pl ha maszturbálok,akkor nem síkos,lehet,hogy ezért?
2012. okt. 30. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy enyhe szűkület nem kizárt, keress fel egy urológust és ő biztosra megmondja.Viszont ha metélést javasol akkor ne hallgass rá,mert enyhe szűkületnél nem kell metélni.Bár lehet elég lesz egy krém amivel kenegetned kell és idővel működni fog az műtét nélkül is, ha nem elég korrekt az orvos keress egy másikat.
2012. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megy az melegvíz nélkül is, csak túlságosan hozzá van tapadva a makkodhoz a bőr.


Mennyire szűk a fityma ha melegvízben húzod hátra?

2012. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meleg vízben gond nélkül hátramegy!Nem szűk egyáltalán.Nem is kellemetlen,nem is fáj,tök normális érzést képez.
2012. okt. 31. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Hümm :) És szárazon mit takar pontosan az hogy nem megy hátra? Mi történik ha megpróbálod hátrahúzni?
2012. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy hátra bírnám húzni,de mocskosul fáj.Letapadt olyankor.Én ezért gondoltam a szárazságra,mint a hiba okára:S
2012. okt. 31. 17:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ja. Plusz még talán az is van hogy túlságosan érzékeny a makkod, különben kibírná a tapadós fitymát is.
2012. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
velem is ez van,hogy fürdésnél hátramegy mereven,szárazon meg nem teljesen,hanem úgy kb a makk feléig,de régebben ennyire se ment,és a makkom is nagyon érzékeny volt, mégha megfogtam akkor elég szar érzés volt,de most már megszoktam a kinti levegőt és nem érzékeny
2012. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
*megszokta
2012. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!