Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség! Ekcémás lett a...

Segítség! Ekcémás lett a péniszem! Van megoldás?

Figyelt kérdés

Sajnos,egyre több helyen jön elő rajtam ez a nyavalya.

Előbb csak a szemöldökömnél voltak,majd hónalj,aztán fenekemen,majd herezacskó,most meg már sajnos a péniszemen is!

Ez azért is nagyon fájó pont,mert még sosem volt barátnőm,és gondolom így már nem is lehet.:(:(

Szteroidos szirszarokkal nem akarom kenni!Tudtok valami szert ajánlani,ami totál szteroidmentes?

Köszönöm!


2012. nov. 11. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.Sószappan.

Be kell kenni fürdés után a foltokat ,és hagyni megszáradni.A felesleget leseperni róla.Nekem nagyon hamar elmúlt.

2012. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Ezt a sószappant,hol lehet beszerezni?
2012. nov. 11. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az ekcémának sok változata van ,a bőrgyógyászatot ajánlanám ,de sűrgősen ,mert gyorsan tud terjedni .
2012. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sószappan nálam nem jött be, de a Drogerie Marktban lehet pl. kapni, egy átlagos szappan méretű darab 1000 forint, viszont kb. egy életre elég, mert nagyon nehezen fogy.


Szerencsére nekem ott nincs ekcéma – de nekem csak az Elocom kenőcs segített eddig :(


Sok sikert! (Ja és a bőrgyogyóshoz menj el mihamarabb, ő tud talán pontosabbat mondani!)

2012. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!