Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Beszűkült a fitymám! Mi...

Beszűkült a fitymám! Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 21:47
 1/8 anonim válasza:
Menj el az urulógiára, és ott megvizsgálják, majd elmondják a további tennivalókat. Valószínű műtéten kell majd átesned, de nem vészes. :)
2009. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. nem élsz szexuális életet.. (ez tuti)

2. ami komoly, hogy fürdés közben nem mosod meg a makkodat, ezért nem is húzogatod.

3. nem végzel önkielégítést.


És igen. Irány a kórház, ahol megfogják műteni a fütykösödet.


Sok sikert.!

2009. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod de én nem szeretnék orvoshoz fordulni. Esetleg valami más ötlet? Valaki?
2009. aug. 13. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
szakítsd fel a fitymát. nem fog fájni. velem is történt ilyen. kenegettem minden este krémmel, majd amikor fellazult a bőr a krémtől, akkor összeszorított fogakkal megtettem. Hajrá.
2009. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

hát barátom mindenképp orvoshoz kell menned :)

sok sikert a mátéthez majdmeséld el mivolt

2009. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hidd el jobb ha orvoshoz fordulsz mert jobb túlesni rajta. Igaz legelőször nagyon kínos lehet de aztán egyre könyebb lesz ha ilyen dologgal mész az orvoshoz. Ne félj. Jobb minél elöbb elmenni orvoshoz mert ha barátnőd lesz, akkor már lehet hogy mégkínosabb lesz.
2009. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Edward Cullen ® válasza:
Bemész egy barkácsüzletbe veszel egy sniccer-t és körülmetéled magad...gyors és nem kerül sokba...ha nem ál el e vérzés mindenképpen fordulj orvoshoz! XD
2009. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Szépen kenegesd kenőccsel, tágítsd finoman, lassan.


Ha mégis műteni kell, ne hagyd, hogy körülmetéljék az egészet, van plasztikázás is, meg bemetszés, meg részleges metélés is!


Én nagyon szarul jártam a teljes körülmetéléssel, azt semmiképp ne engedd!

2009. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!