Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyógyult már fel valaki...

Gyógyult már fel valaki krónikus prosztatagyulladásból?

Figyelt kérdés

1 éve szívja a véremet ez a dolog. Baktériumot nem találtak.

Légyszíves adjatok tanácsot mert nagyon el vagyok keseredve.

Már 3 orvosnál voltam.


2012. nov. 13. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nahàt,ha màr 3 orvosnàl jàrtàl,de egyik sem segitett érdemlegesen,esetleg érdekelni fog,amit ajànlani fogok.Amerikai orvosok kifejlesztettek évekkel ezelott egy eszkozt,ami eredetileg prosztatagyulladàst volt hivatott megszuntetni,de menetkozben kiderult,hogy emellett kivàloan stimulàl szexuàlisan is.Ha esetleg hallottàl màr rola, ANEROS a neve és màra màr bo vàlasztékbol lehet vàlogatni,sok modellbol.Online szexshopbol is meg lehet rendelni.Ha megy az angol,itt olvashatsz rola elmenybeszàmolokat,tippeket a felhasznàloktol: [link]

Bàr igaz,inkàbb a szexuàlis részére van itt fektetve a hangsuly.Mindenesetre,gyogyulàst!

2012. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem sikerült. Mondjuk 2 év után, de ez nyilván nem mérvadó, mivel egyéni az időtartama. 4 Orvos után a 4. volt a megoldás, többen pedig felelslegesen kezeltek értelmetlen adag erős gyógyszerekkel, sajnos. Sok sikert és nem elkeseredni, elmúlik!
2012. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eöry Ajándok dr-nál, az Egészség, Biztonság Alapítványnál.
2012. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem 15 év alatt sem gyógyult meg teljesen. A gyakori vizelés miatt az ember hajlamos jobban figyelni arra, hogy mikor és hogy jár WC-re, elkezd stresszelni azon, hogy kibírja-e, és ez az egész betegséget elviheti pszichoszomatikus irányba, tehát semmi STRESSZ! :) Nekem sokat segít a rendszeres mozgás, a rendszeres nemi élet, aztán különféle gyógynövényes készítmények (Prostayol, PRO-6 valami kombinált) és esetleg próbáld ki a magadnak végzett prosztata masszázst. Kicsit undorítóan hangzik, de nem kell hozzá ilyen farba dugható ANAEROS, különösen, ha a nőket kedveled. Van egy technikája, keress rá: "prostate self-drainage" Jobbulást, tuti meggyógyulsz!
2012. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es hozzàszolo,te aztàn jol leb*ziztàl engem,koszonom! Nem tettem egyebet,mint ajànlottam egy megoldàst a problémàjàra...amivel mellesleg te is kinlodsz.Talàn érdemes lenne utànanézned,mielott véleményt alkotsz.Amugy meg én is a noket szeretem,sajnos tulsàgosan is.Ha érdekel.
2012. dec. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Pszicho háttér-vonalnak érdemes utána nézni.

Kineziológus.

Kriston-intimtorna (van fiúknak is, és is azon voltam egy éve)

2013. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!