Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Önkielégítés közbe mi az a...

Önkielégítés közbe mi az a furcsa jó érzés miközben húzogatom a bőrt a péniszemen? Biológiailag mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
Közérthetően ha valaki el tudná magyarázni az jó lenne

2012. nov. 17. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
jol esik neki az ingerlés
2012. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok biolúgus, de ha jól tudom, akkor van egy "endorfin" nevezetű hormon ami az agyalapi mirigyben termelődik izgatás illetve sok minden más hatására is, és ez stimulálja az arra érzékeny sejteket az agyban, amitől úgy érzel ahogy. kb ennyi
2012. nov. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Önki közben az elélvezési idegvégződések izgatása okozza.

Az elélvezési kellemes érzést a prosztata adja ,mikor

pulzálva kinyomja magából a folyadékot .A kételkedőknek a bizonyíték rá,hogy éjszakai alvás közbeni elélvezésnél

senki nem nyúl e nemes testrészéhez,mégis kellemesnek érzi

az,aki ráébred .

2012. nov. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Hali!


Az, hogy húzogatod a fitymádat le-fel, esetleg a markodat így hátrahúzott fitymánál vagy körülmetélt pénisznél, ezt hívják INGERLÉSnek. Az a kellemes érzés, amit ezzel gerjesztesz magadnak, az az KELLEMES INGERÜLETnek. Ha uez fája, azt hívnák KELLEMETLEN/ÉRZÉKENY/FÁJDALMAS INGERÜLETNEK.


A többi részletet már fentebb leírták, azt ismételni nem kívánom, ellenben nyomtam nekik 1-1 kezecskét felfelé. :-)


Üdv: EE

2012. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!