Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélt vagyok (teljes),...

Körülmetélt vagyok (teljes), kb 4-5 napja metéltek körül és vágták el a fityma féket már levettem a kötést régóta viszont? (többi lent )

Figyelt kérdés
Körülmetélt vagyok, kb 4-5 napja metéltek körül és vágták el a fityma féket már levettem a kötést régóta viszont a körülmetélt rész alatt meg van duzadva olyan mintha a slagot, amiben folyik a víz befognánk és olyankor meg dagad a slag ez el fog múlni valamikor vagy ez normális egyáltalán ,meg bökdöstem nyomkodtam nem fáj csak kicsit zavaró,hogy ott van?Másik: ugye elvágtáka fityma fékemet és végig az elvágott féknél így ilyen fura anyag jelent meg elsőnek spermára gondoltam ,mert úgy hittem álmomba mentem el de meg tudtam,hogy nem az.Ez akkor most geny ami gyógyítja sebet vagy mi ?Ja és egy helyen még megjelent ez a péniszemen még pedig a fék mellet egy varratnál ,ez normális vagy jó dolog ez ?Köszönöm előre a válaszokat!

2012. okt. 9. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A dagadás teljesen megszokott, nekem is úgy nézett ki, majd lelohad. Miféle fura anyag? Nekem elég sokáig gennyedzett meg hasonlók, lehet arra gondolsz! Orvos látta, rendben találta.
2012. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Salyt ***** válasza:

Szerintem természetes, hogy még meg van duzzadva pár nappal a műtét után. Ha teljesen meggyógyult, biztosan elmúlik. Talán még a gennyezés is természetes ilyenkor, de azért mégis jó lenne, ha a dokinak megmutatnád.

Vannak benne varratok? Mert ha még ezután fogják neked kiszedni, akkor nincs nagy gond - úgyis látni fogja az orvos.

Egyébként hány éves vagy?

2012. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hete műtöttek, nekem is van valami fehér cucc a féknél/alatt. Orvosom látta azt mondta rendben, az majd eltűnik nem foglalkozni vele.
2012. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na már rendbejöttél?
2012. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen rendben vagyok köszönöma kérdést :) és köszönöma válaszokat sokat segitettek :)
2012. okt. 21. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Rendben van, akkor semmi para, ezen én is túlestem amúgy, az első 2 hét fájt nagyon, jegett raktam a nadrágomba hogy ne dagadjon fel annyira, de utána nem lett vészes, 1 hónap múlva meg már nem is látszódott semmi, és bevetésre is készen állt. A csajoknak meg kábé fel sem fog tűnni, beszélni sem kell róla hacsak nem kérdezik.
2012. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!