Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nőhetek még? Van valamilyen...

Nőhetek még? Van valamilyen tápanyag ami elősegítheti?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok 183 cm és szeretnék még 5-6 esetleg 7:D centit nőni
2012. nov. 19. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Korod alapján még nőhetsz. Kalciumot, D vitamint, fehérjét, és sok pihenési időt szedj! :)
2012. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem még nőni fogsz .


De van egy biztos módszer , hogy hogyan nőhetsz de szerintem nem igen lehet már találni ilyet és kicsit fájdalmas is .

Az 5. képen szereplő eszközre hasonlít amire gondolok .

állítólag az emberek akár 10 cm-t is nőhettek tőle .

2012. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:D

ŐŐ második nem küldtél linket legalábbis én nem látom... de feltételezem a középkori kínzó eszközre gondoltál ami hát kissé tényleg megnyújtotta az embereket...

2012. nov. 19. 23:40
 4/6 anonim válasza:

Bocsi a link lemaradt .

[link]


Egyébként ezt csak viccnek szántam és ne vedd komolyan .

De még valószilűnek pár centit nőni fogsz .

2012. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem vagy kicsi. Ha már nem nősz akkor sincs miért szomorkodnod. (Ezt vigasztalásnak szántam) Bár ha egy 180 cm-es lánnyal akadsz össze, megértem hogy szeretnél 190 lenni. Szerintem még számíthatsz pár centire.
2012. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kínzóeszközökről jutott eszembe egy tévéműsor, amelyben egy nő meg akarta növelni a testmagasságát, és ehhez műtétek sorozatára vállalkozott. Elvágták a lábszárcsontjait, eltávolították egymástól, hogy a csont benője a rést. Mindezt hónapokig, vagy évekig tart (már nem emlékszem pontosan), de vagy 2-3 centivel magasabb lesz. Szerintem ez nagyon durva. Fura ember lehet, akinek ez megéri. Pedig ő sem volt alacsony, közepes termetű volt.
2012. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!