Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellékhere eltávolító műtét...

Mellékhere eltávolító műtét után 1 hónappal miért van megduzzadva még a herém?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja műtöttek mellékhere gyulladással és a bal herémről szedték le. De még mindig nagyobb a bal herém mint a jobb és szex után szokott alhasi fájdalmam lenni! Igaz nem sokszor,de előfordul. Felhalmozódott folyadékot nem tapasztaltam,de tapintásra olyan mintha beborítaná egy megduzzadt érhálózat...

Tippek hogy mi lehet ez?



2012. nov. 7. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A bal heréje mindenkinek nagyobb alapból is .

Az alhasi fájdalom sex után a kielégületlenség jele szokott lenni .

Hol kellene tapasztalnod felhalmozott folyadékot ?

Felhalmozott folyadék még a mellékherékben sincs ,mert ha megtelik és nem gondoskodnak az ürítésén,megoldja ezt a nemi rendszer .Ha valóban eltávolították a mellékherét,

ennek még 1 hónap múlva érezni hatását.A gyógyuláshoz idő kell

2012. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló


Tisztában voltam azzal hogy ennek a gyógyulásához nem elegendő az 1 hónap. Az alhasi fájdalom nem csak szex után jön elő hanem szokott spontán is mint pl ma reggel :/

Engem tulajdonképpen a bal herém alján/oldalán végigfutó sűrű érhálózat ijesztett meg mert eddig nem tapasztaltam ilyesmit!

2012. nov. 7. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:

A műtétek utén később jelenkezhetnek fájdalmak .

Megbolygatnak eltávolitanak valamit.Belső seb keletkezik.

Ezt a szervezetnek kell megyógyitani .Még a külső sebek is

lehetnek duzzadtak,akkor egy belső miértne lehetne .

Gondolom kontrollra vissza rendeltek,akkor ott is mond el a problémádat .Vagy ha nem,menjél szakrendelőbe és vidd magaddal a zárójelentést .

2012. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kontroll és szövettani vizsgálat már volt és a doki szerint minden oké. Csak mostanság egyre többször jön rám a vizelési inger na meg néha-néha az alhasi rész fájdogál.

Ezért ijedtem meg mert elvileg vizelettartási problémáknak ebben az esetben nem szabadna jelentkezniük. Legalábbis szerintem...

2012. nov. 8. 16:30
 5/7 Kápo válasza:
Altatasba csinaltak a mutetet ? Hol vagtak fel ?
2013. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem is írták ez nem kis műtét.A mellékherét le kellett fejteni a heréről.A here is agyon lett nyomkodva műtét közben .Természetesen most még azon rész is fáj.aminek semmi baja nem volt .Mivel a here nem raktár

bázis,hanem csak spermium termelő,a mellélherét mint,spermium raktárt eltávolítottak,ezért most a megtermelt spermiumok az ondóvezetéken keresztül a prosztatába,majd a húgycsőbe,és kipisilésre kerülnek .

A sex utáni alhasi fájdalom abból adódhat,hogy most a here

nem képes olyan könnyen kinyomni magából az épp bent lévő

spermiumot,és ne feledkezzünk meg,hogy egy nem gyógyultról van szó .Még egy törött kéz is megdagad is hónap múlva ,ha nagyobb igénybe vételnek van kitéve .

2013. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Péter0303 válasza:
nekem 1 éve volt ilyen műtétem de nekem csak a mellékhere feji részét távolították el. nekem a seb fáj még mindig iszonyatosan ha nyomódik nincs ilyen problémád?
2013. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!